I liga               II liga          
25.09   Orton Flex-Pawłowice 3 : 0 NORD Świerklany RO-JO Team   25.09   Top Ten ZST Rybnik 3 : 2 Victoria Pilchowice  
25.09   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3 Jedynka Jankowice II   26.09   Albion Team 1 : 3 Strzelec Gorzyczki  
27.09   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 1 Zespół R Zdrowa Krowa   26.09   Beer Team 3 : 0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
28.09   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1 Impacto LKS Chałupki   28.09   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1 Artus Żory  
29.09   Jedynka Jankowice III 0 : 3 AKS Tawerna Pub Rybnik   28.09   GAPa Rybnik 3 : 0 AKS Marklowice  
29.09   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0 INK-OGNITO   29.09   Fundacja EDF SET-MIX 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
2.10   Orton Flex-Pawłowice 3 : 0 INK-OGNITO   2.10   Top Ten ZST Rybnik 3 : 1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
2.10   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 2 : 3 Zespół R Zdrowa Krowa   24.10   Albion Team 2 : 3 Artus Żory  
3.10   NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   4.10   Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Fundacja EDF SET-MIX  
5.10   AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   5.10   Victoria Pilchowice 3 : 0 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
6.10   Jedynka Jankowice III 0 : 3 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   5.10   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0 GAPa Rybnik  
6.10   Impacto LKS Chałupki 2 : 3 Jedynka Jankowice II   6.10   AKS Marklowice 0 : 3 Beer Team  
9.10   Orton Flex-Pawłowice 3 : 0 Jedynka Jankowice III   9.10   Top Ten ZST Rybnik 3 : 0 AKS Marklowice  
9.10   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 AKS Tawerna Pub Rybnik   10.10   Albion Team 0 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
11.10   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 1 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   10.10   Beer Team 3 : 0 GAPa Rybnik  
12.10   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 INK-OGNITO   12.10   Victoria Pilchowice 3 : 2 Strzelec Gorzyczki  
13.10   Jedynka Jankowice II 3 : 1 Zespół R Zdrowa Krowa   12.10   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2 : 3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
13.10   Impacto LKS Chałupki 2 : 3 NORD Świerklany RO-JO Team   13.10   Fundacja EDF SET-MIX 3 : 2 Artus Żory  
17.10   NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3 Jedynka Jankowice II   17.10   Albion Team 3 : 2 Fundacja EDF SET-MIX  
18.10   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 1 Orton Flex-Pawłowice   17.10   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 Strzelec Gorzyczki  
18.10   INK-OGNITO 3 : 2 Impacto LKS Chałupki   19.10   Victoria Pilchowice 2 : 3 Artus Żory  
19.10   AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 2 Zespół R Zdrowa Krowa   19.10   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0 Beer Team  
20.10   Jedynka Jankowice III 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   19.10   GAPa Rybnik 1 : 3 Top Ten ZST Rybnik  
20.10   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   20.10   AKS Marklowice 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
13.11   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Orton Flex-Pawłowice   23.10   Top Ten ZST Rybnik 3 : 1 Beer Team  
24.10   NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3 INK-OGNITO   25.10   Strzelec Gorzyczki 3 : 0 AKS Marklowice  
25.10   Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 2 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   26.10   Victoria Pilchowice 3 : 0 Albion Team  
26.10   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2 Leśna Perła Damons Rybnik   26.10   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1 GAPa Rybnik  
27.10   Jedynka Jankowice II 3 : 2 AKS Tawerna Pub Rybnik   1.12   Fundacja EDF SET-MIX 0 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
27.10   Impacto LKS Chałupki 3 : 0 Jedynka Jankowice III   27.10   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0 Artus Żory  
22.11   Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3 Orton Flex-Pawłowice   7.11   AKS Marklowice 2 : 3 Artus Żory  
7.11   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0 AKS Tawerna Pub Rybnik   7.11   Albion Team 1 : 3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
8.11   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 Impacto LKS Chałupki   7.11   Beer Team 3 : 1 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8.11   INK-OGNITO 1 : 3 Jedynka Jankowice II   9.11   Victoria Pilchowice 3 : 0 Fundacja EDF SET-MIX  
9.11   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   9.11   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0 Top Ten ZST Rybnik  
10.11   Jedynka Jankowice III 0 : 3 NORD Świerklany RO-JO Team   9.11   GAPa Rybnik 2 : 3 Strzelec Gorzyczki  
5.12   Jedynka Jankowice II 3 : 2 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   14.11   Victoria Pilchowice 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
14.11   NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   14.11   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1 Fundacja EDF SET-MIX  
15.11   Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   15.11   Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Beer Team  
15.11   INK-OGNITO 3 : 2 Jedynka Jankowice III   16.11   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1 Top Ten ZST Rybnik  
9.01   AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3 Orton Flex-Pawłowice   16.11   GAPa Rybnik 0 : 3 Artus Żory  
15.12   Impacto LKS Chałupki 2 : 3 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   17.11   AKS Marklowice 0 : 3 Albion Team  
20.11   Orton Flex-Pawłowice 3 : 0 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   20.11   Top Ten ZST Rybnik 1 : 3 Strzelec Gorzyczki  
20.11   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 2 : 3 NORD Świerklany RO-JO Team   21.11   AKS Marklowice 0 : 3 Fundacja EDF SET-MIX  
22.11   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 INK-OGNITO   21.11   Albion Team 3 : 1 GAPa Rybnik  
23.11   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 AKS Tawerna Pub Rybnik   21.11   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
24.11   Jedynka Jankowice III 0 : 3 Jedynka Jankowice II   21.11   Beer Team 3 : 1 Artus Żory  
24.11   Impacto LKS Chałupki 0 : 3 Zespół R Zdrowa Krowa   23.11   Victoria Pilchowice 3 : 0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
27.11   Orton Flex-Pawłowice 1 : 3 Jedynka Jankowice II   27.11   Top Ten ZST Rybnik 3 : 2 Artus Żory  
28.11   NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3 Zespół R Zdrowa Krowa   28.11   Albion Team 3 : 0 Beer Team  
30.11   INK-OGNITO 3 : 2 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   29.11   Strzelec Gorzyczki 3 : 0 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
30.11   AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0 Impacto LKS Chałupki   30.11   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
8.12   Jedynka Jankowice III 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   30.11   GAPa Rybnik 3 : 1 Fundacja EDF SET-MIX  
1.12   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   1.12   AKS Marklowice 0 : 3 Victoria Pilchowice  
7.12   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 2 : 3 Jedynka Jankowice III   4.12   Top Ten ZST Rybnik 1 : 3 Albion Team  
5.12   NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3 AKS Tawerna Pub Rybnik   5.12   AKS Marklowice 0 : 3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
8.01   INK-OGNITO 3 : 1 Zespół R Zdrowa Krowa   7.02   Strzelec Gorzyczki 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
7.12   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1 Orton Flex-Pawłowice   7.12   Victoria Pilchowice 3 : 0 GAPa Rybnik  
30.01   Jedynka Jankowice II 1 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   7.12   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3 Artus Żory  
W   Impacto LKS Chałupki 3 : 0 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   19.12   Beer Team 3 : 2 Fundacja EDF SET-MIX  
11.12   Orton Flex-Pawłowice 3 : 0 Impacto LKS Chałupki   11.12   Top Ten ZST Rybnik 1 : 3 Fundacja EDF SET-MIX  
12.12   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3 NORD Świerklany RO-JO Team   12.12   Albion Team 3 : 2 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
13.12   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   12.12   Beer Team 3 : 2 Victoria Pilchowice  
14.12   INK-OGNITO 1 : 3 AKS Tawerna Pub Rybnik   13.12   Strzelec Gorzyczki 1 : 3 Artus Żory  
15.12   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2 Jedynka Jankowice II   14.12   GAPa Rybnik 2 : 3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
15.12   Jedynka Jankowice III 3 : 1 Zespół R Zdrowa Krowa   15.12   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0 AKS Marklowice  
15.02   NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1 Orton Flex-Pawłowice   20.12   Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Albion Team  
20.12   Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   2.01   Artus Żory 3 : 0 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
21.12   INK-OGNITO 2 : 3 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   25.01   Victoria Pilchowice 2 : 3 Top Ten ZST Rybnik  
21.12   AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 1 Jedynka Jankowice III   15.01   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1 Fundacja EDF SET-MIX  
22.12   Jedynka Jankowice II 3 : 0 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   22.12   AKS Marklowice 2 : 3 GAPa Rybnik  
22.12   Impacto LKS Chałupki 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   22.12   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3 Beer Team  
3.01   Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 2 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   15.02   Artus Żory 3 : 0 Albion Team  
3.01   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 AKS Tawerna Pub Rybnik   2.01   Beer Team 3 : 1 AKS Marklowice  
4.01   INK-OGNITO 3 : 0 Orton Flex-Pawłowice   20.02   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1 Victoria Pilchowice  
4.01   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 NORD Świerklany RO-JO Team   4.01   GAPa Rybnik 0 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
5.01   Jedynka Jankowice II 0 : 3 Impacto LKS Chałupki   5.01   Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1 Strzelec Gorzyczki  
5.01   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0 Jedynka Jankowice III   2.02   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 Top Ten ZST Rybnik  
9.01   NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0 Impacto LKS Chałupki   9.01   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1 Albion Team  
10.01   Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3 Jedynka Jankowice II   9.01   Artus Żory 3 : 0 Fundacja PGE SET-MIX  
11.01   INK-OGNITO 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   10.01   Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Victoria Pilchowice  
11.01   AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 1 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   11.01   GAPa Rybnik 1 : 3 Beer Team  
20.02   Jedynka Jankowice III 1 : 3 Orton Flex-Pawłowice   23.02   AKS Marklowice 1 : 3 Top Ten ZST Rybnik  
27.02   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   12.01   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
15.01   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   15.01   Top Ten ZST Rybnik 3 : 0 GAPa Rybnik  
15.01   Orton Flex-Pawłowice 1 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   16.01   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 2 AKS Marklowice  
17.01   Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3 AKS Tawerna Pub Rybnik   16.01   Artus Żory 3 : 0 Victoria Pilchowice  
18.01   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 Jedynka Jankowice III   16.01   Beer Team 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
19.01   Jedynka Jankowice II 3 : 0 NORD Świerklany RO-JO Team   17.01   Strzelec Gorzyczki 3 : 0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
19.01   Impacto LKS Chałupki 1 : 3 INK-OGNITO   19.01   Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1 Albion Team  
22.01   Orton Flex-Pawłowice 3 : 0 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   23.01   Albion Team 2 : 3 Victoria Pilchowice  
24.01   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 Dwójka Świerklany Projtrans   23.01   Artus Żory 3 : 0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
25.01   INK-OGNITO 3 : 0 NORD Świerklany RO-JO Team   23.01   Beer Team 2 : 3 Top Ten ZST Rybnik  
25.01   AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3 Jedynka Jankowice II   25.01   GAPa Rybnik 3 : 2 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
26.01   Jedynka Jankowice III 1 : 3 Impacto LKS Chałupki   26.01   AKS Marklowice 0 : 3 Strzelec Gorzyczki  
9.03   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1 Zespół R Zdrowa Krowa   13.02   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2 : 3 Fundacja PGE SET-MIX  
12.02   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   12.02   Top Ten ZST Rybnik 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
12.02   Orton Flex-Pawłowice 2 : 3 Zespół R Zdrowa Krowa   13.02   Artus Żory 3 : 0 AKS Marklowice  
13.02   NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3 Jedynka Jankowice III   14.02   Strzelec Gorzyczki 3 : 0 GAPa Rybnik  
15.02   AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 1 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   15.02   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2 : 3 Beer Team  
16.02   Jedynka Jankowice II 3 : 2 INK-OGNITO   15.02   Fundacja PGE SET-MIX 0 : 3 Victoria Pilchowice  
16.02   Impacto LKS Chałupki 1 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   16.02   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Albion Team  
19.02   Orton Flex-Pawłowice 3 : 1 AKS Tawerna Pub Rybnik   19.02   Top Ten ZST Rybnik 3 : 2 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
19.02   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3 Impacto LKS Chałupki   20.02   Albion Team 3 : 1 AKS Marklowice  
21.02   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 NORD Świerklany RO-JO Team   20.02   Artus Żory 3 : 1 GAPa Rybnik  
22.02   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 Zespół R Zdrowa Krowa   20.02   Beer Team 1 : 3 Strzelec Gorzyczki  
20.03   Jedynka Jankowice III 2 : 3 INK-OGNITO   22.02   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3 Victoria Pilchowice  
23.02   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2 : 3 Jedynka Jankowice II   13.03   Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
27.02   NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   26.02   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
28.02   Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 2 Impacto LKS Chałupki   27.02   Artus Żory 1 : 3 Beer Team  
1.03   INK-OGNITO 1 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   28.02   Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Top Ten ZST Rybnik  
1.03   AKS Tawerna Pub Rybnik 2 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   1.03   GAPa Rybnik 2 : 3 Albion Team  
2.03   Jedynka Jankowice II 1 : 3 Jedynka Jankowice III   27.02   Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0 AKS Marklowice  
13.03   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 2 Orton Flex-Pawłowice   2.03   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 Victoria Pilchowice  
5.03   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3 INK-OGNITO   6.03   Artus Żory 3 : 2 Top Ten ZST Rybnik  
7.03   Zespół R Zdrowa Krowa 2 : 3 NORD Świerklany RO-JO Team   6.03   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3 Strzelec Gorzyczki  
7.03   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 Jedynka Jankowice III   6.03   Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0 GAPa Rybnik  
8.03   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   6.03   Beer Team 3 : 1 Albion Team  
21.03   Jedynka Jankowice II 3 : 0 Orton Flex-Pawłowice   8.03   Victoria Pilchowice 3 : 0 AKS Marklowice  
14.03   Impacto LKS Chałupki 2 : 3 AKS Tawerna Pub Rybnik   9.03   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
12.03   Orton Flex-Pawłowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   13.03   Albion Team 2 : 3 Top Ten ZST Rybnik  
14.03   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 Jedynka Jankowice II   13.03   Artus Żory 3 : 2 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
14.03   Zespół R Zdrowa Krowa 2 : 3 INK-OGNITO   15.03   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1 Strzelec Gorzyczki  
15.03   AKS Tawerna Pub Rybnik 2 : 3 NORD Świerklany RO-JO Team   15.03   GAPa Rybnik 0 : 3 Victoria Pilchowice  
16.03   Jedynka Jankowice III 3 : 1 InoWino Jar-Trans Fox Pszów   16.03   Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0 Beer Team  
16.03   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1 Impacto LKS Chałupki   16.03   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1 AKS Marklowice  
19.03   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   19.03   Fundacja PGE SET-MIX 1 : 3 Top Ten ZST Rybnik  
20.03   NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   20.03   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2 GAPa Rybnik  
21.03   Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1 Jedynka Jankowice III   20.03   Artus Żory 3 : 0 Strzelec Gorzyczki  
22.03   AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 2 INK-OGNITO   22.03   Victoria Pilchowice 3 : 1 Beer Team  
23.03   Jedynka Jankowice II 3 : 0 Dwójka Świerklany Projtrans   22.03   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2 : 3 Albion Team  
23.03   Impacto LKS Chałupki 1 : 3 Orton Flex-Pawłowice   23.03   AKS Marklowice 0 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
  pierwsza runda play-off pierwsza runda play-off             druga runda play-off    
  o miejsca       od 1 do 8       o miejsca       od 1 do 4 (półfinały)  
    1 miejsce w I lidze       8 miejsce w I lidze       wygrany z 1 pary       wygrany z 2 pary  
28.03   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 NORD Świerklany RO-JO Team   25.04   Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 0 AKS Tawerna Pub Rybnik  
10.04   NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik   8.05   AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik  
    4 miejsce w I lidze       5 miejsce w I lidze       wygrany z 3 pary       wygrany z 4 pary  
26.03   Orton Flex-Pawłowice 2 : 3 AKS Tawerna Pub Rybnik   17.04   Jedynka Jankowice II 2 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans  
12.04   AKS Tawerna Pub Rybnik 2 : 3 Orton Flex-Pawłowice   26.04   Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3 Jedynka Jankowice II  
16.04   Orton Flex-Pawłowice 1 : 3 AKS Tawerna Pub Rybnik   10.05   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 Jedynka Jankowice II  
    3 miejsce w I lidze       6 miejsce w I lidze       o miejsca       od 5 do 8  
6.04   Jedynka Jankowice II 3 : 0 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski       przegrany z 2 pary       przegrany z 1 pary  
13.04   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3 Jedynka Jankowice II   23.04   Orton Flex-Pawłowice 3 : 2 NORD Świerklany RO-JO Team  
    2 miejsce w I lidze       7 miejsce w I lidze   8.05   NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3 Orton Flex-Pawłowice  
5.04   Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 INK-OGNITO       przegrany z 3 pary       przegrany z 4 pary  
12.04   INK-OGNITO 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans   10.05   INK-OGNITO 1 : 3 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski  
  o utrzymanie       w I lidze   15.05   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3 INK-OGNITO  
    9 miejsce w I lidze       12 miejsce w I lidze   18.05   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3 INK-OGNITO  
28.03   Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3 InoWino Jar-Trans Fox Pszów       o miejsce       1 w II lidze  
9.04   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0 Zespół R Zdrowa Krowa       wygrany z 7 pary       wygrany z 8 pary  
    10 miejsce w I lidze       11 miejsce w I lidze   26.04   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1 Strzelec Gorzyczki  
6.04   Impacto LKS Chałupki 3 : 1 Jedynka Jankowice III   9.05   Strzelec Gorzyczki 0 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I  
13.04   Jedynka Jankowice III 1 : 3 Impacto LKS Chałupki       baraże       o awans do I ligi  
  o awans       do I ligi       przegrany z 7 pary       wygrany z 5 pary  
    1 miejsce w II lidze       4 miejsce w II lidze   26.04   Victoria Pilchowice 1 : 3 InoWino Jar-Trans Fox Pszów  
5.04   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0 Victoria Pilchowice   14.05   InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1 Victoria Pilchowice  
12.04   Victoria Pilchowice 2 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I       przegrany z 8 pary       wygrany z 6 pary  
    2 miejsce w II lidze       3 miejsce w II lidze   24.04   Artus Żory 0 : 3 Impacto LKS Chałupki  
28.03   Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Artus Żory   27.04   Impacto LKS Chałupki 3 : 0 Artus Żory  
10.04   Artus Żory 0 : 3 Strzelec Gorzyczki       o miejsce       11 w I lidze  
    o miejsca       od 5 do 12 w II lidze       przegrany z 6 pary       przegrany z 5 pary  
    5 miejsce w II lidze       12 miejsce w II lidze   9.05   Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0 Jedynka Jankowice III  
26.03   Top Ten ZST Rybnik 3 : 0 AKS Marklowice   14.05   Jedynka Jankowice III 0 : 3 Zespół R Zdrowa Krowa  
10.04   AKS Marklowice 0 : 3 Top Ten ZST Rybnik       o miejsca       od 5 do 8 w II lidze  
    8 miejsce w II lidze       9 miejsce w II lidze       wygrany z 9 pary       wygrany z 10 pary  
27.03   Albion Team 3 : 1 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II   24.04   Albion Team 1 : 3 Top Ten ZST Rybnik  
12.04   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3 Albion Team   7.05   Top Ten ZST Rybnik 2 : 3 Albion Team  
    7 miejsce w II lidze       10 miejsce w II lidze   14.05   Top Ten ZST Rybnik 3 : 2 Albion Team  
10.04   Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle       wygrany z 12 pary       wygrany z 11 pary  
13.04   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Fundacja PGE SET-MIX   24.04   Beer Team 3 : 1 Fundacja PGE SET-MIX  
    6 miejsce w II lidze       11 miejsce w II lidze   8.05   Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1 Beer Team  
27.03   Beer Team 3 : 2 GAPa Rybnik   15.05   Beer Team 1 : 3 Fundacja PGE SET-MIX  
12.04   GAPa Rybnik 2 : 3 Beer Team       o miejsca       od 9 do 12 w II lidze  
                    przegrany z 10 pary       przegrany z 9 pary  
                10.05   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1 AKS Marklowice  
                15.05   AKS Marklowice 3 : 2 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
                17.05   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1 AKS Marklowice  
                    przegrany z 11 pary       przegrany z 12 pary  
                8.05   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0 GAPa Rybnik  
                10.05   GAPa Rybnik 3 : 2 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle  
                15.05   OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1 GAPa Rybnik