terminarz na sezon 2018-2019          
pierwsza runda play-off 1 mecz 25-29.03       2 mecz 1-5.04 ew. 3 mecz 8-12.04
  I liga o miejsca     od 1 do 8  
  1 para 1 miejsce w I lidze       8 miejsce w I lidze  
27.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik   :   Impacto LKS Chałupki Rybnik Zespół Szkół nr 3 ul. ul.Orzepowicka 15a
5.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki   :   Leśna Perła Damons Rybnik Chałupki Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Szkolna 7
10.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik   :   Impacto LKS Chałupki Rybnik Zespół Szkół nr 3 ul. ul.Orzepowicka 15a
  2 para 4 miejsce w I lidze       5 miejsce w I lidze  
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II   :   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski Jankowice Rybnickie Szkoła Podstawowa ul. Równoległa 5
4.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski   :   Jedynka Jankowice II Rybnik Piaski  Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Wolna 3
12.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II   :   Prestige Jaruga - Rybnik Piaski Jankowice Rybnickie Szkoła Podstawowa ul. Równoległa 5
  3 para 3 miejsce w I lidze       6 miejsce w I lidze  
26.03 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik   :   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I Rybnik-Chwałowice Szkoła Podstawowa nr 35 ul. Śląska 14
4.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I   :   AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik Lędziny Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Centrum ul. Lędzińska 14 (6 piętro)
11.04 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik   :   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I Rybnik-Chwałowice Szkoła Podstawowa nr 35 ul. Śląska 14
  4 para 7 miejsce w I lidze       2 miejsce w I lidze  
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik   :   Dwójka Świerklany Projtrans Rybnik Kamień  Hala przy Hotelu Olimpia ul. Hotelowa 12
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans   :   Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik Świerklany Dolne Gimnazjum im. Miarki ul. 3-go maja 20 
9.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans   :   Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik Świerklany Dolne Gimnazjum im. Miarki ul. 3-go maja 20 
  I liga o utrzymanie     w I lidze  
  5 para 9 miejsce w I lidze       12 miejsce w I lidze  
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team   :   Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów Świerklany Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Boryńska 6
4.04 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów   :   NORD Świerklany RO-JO Team Pszów Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Traugutta 12
9.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team   :   Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów Świerklany Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Boryńska 6
  6 para 10 miejsce w I lidze       11 miejsce w I lidze  
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice   :   INK-OGNITO Pawłowice GOS Hala Sportowa ul. Sportowa 14
4.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO   :   Orton Flex-Pawłowice Rybnik Boguszowice Zespół Szkół nr 6 ul. Małachowskiego 145
8.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice   :   INK-OGNITO Pawłowice GOS Hala Sportowa ul. Sportowa 14
  II liga mecze zaległe          
26.03 wtorek 18.30 Albion Team   :   GAPa Rybnik Rybnik Niedobczyce Zespół Szkół nr 5 ul. Rymera 24
2.04 wtorek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec   :   Beer Team Rybnik Rybnik Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Różańskiego 14a
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX   :   Jedynka Jankowice III Rybnik hala obok basenu Fundacji Elektrowni ul. Podmiejska
9.04 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II   :   Albion Team Lędziny Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Centrum ul. Lędzińska 14 (6 piętro)
  II liga termin 23      
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki   :   GAPa Rybnik Gorzyczki Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Wiejska 30
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów   :   Floorsky Pawłowice Pszów Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Traugutta 12
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III   :   AKS Marklowice Jankowice Rybnickie Szkoła Podstawowa ul. Równoległa 5
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik   :   Top Ten Rybnik Rybnik Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Różańskiego 14a
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II   :   Victoria Pilchowice Lędziny Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Centrum ul. Lędzińska 14 (6 piętro)
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle   :   SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec Gaszowice Hala Ośrodka Kultury i Sportu ul. Rydułtowska 7
  II liga termin 24      
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik   :   Jedynka Jankowice III Rybnik Zespół Szkół Technicznych ul. Kościuszki 5
2.04 wtorek 18.30 Albion Team   :   Strzelec Gorzyczki Rybnik Niedobczyce Zespół Szkół nr 5 ul. Rymera 24
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice   :   Volley Pszów Marklowice Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Wyzwolenia 160
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice   :   Beer Team Rybnik Pilchowice Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Szkolna 1
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik   :   SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec Rybnik Radziejów Zespół Szk-Prz nr 14 (dawne Gimnazjum nr 13) ul. Kręta 20
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX   :   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II Rybnik hala obok basenu Fundacji Elektrowni ul. Podmiejska
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle   :   Floorsky Pawłowice Gaszowice Hala Ośrodka Kultury i Sportu ul. Rydułtowska 7
  II liga termin 25      
8.04 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec   :   Albion Team Sosnowiec Zespół Szkół Ogólnokszt. nr 12 ul. Brunona Jasieńskiego 2A 
8.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki   :   Fundacja SET-MIX Gorzyczki Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Wiejska 30
8.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów   :   Top Ten Rybnik Pszów Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Traugutta 12
9.04 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III   :   Victoria Pilchowice Jankowice Rybnickie Szkoła Podstawowa ul. Równoległa 5
10.04 środa 20.30 Floorsky Pawłowice   :   GAPa Rybnik Pawłowice GOS Hala Sportowa ul. Sportowa 14
11.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II   :   Beer Team Rybnik Lędziny Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Centrum ul. Lędzińska 14 (6 piętro)
12.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle   :   AKS Marklowice Gaszowice Hala Ośrodka Kultury i Sportu ul. Rydułtowska 7
  II liga termin 26      
15.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki   :   ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II Gorzyczki Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Wiejska 30
16.04 wtorek 18.30 Albion Team   :   Floorsky Pawłowice Rybnik Niedobczyce Zespół Szkół nr 5 ul. Rymera 24
16.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik   :   Jedynka Jankowice III Rybnik Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Różańskiego 14a
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice   :   Volley Pszów Pilchowice Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Szkolna 1
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik   :   AKS Marklowice Rybnik Radziejów Zespół Szk-Prz nr 14 (dawne Gimnazjum nr 13) ul. Kręta 20
26.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle   :   Top Ten Rybnik Gaszowice Hala Ośrodka Kultury i Sportu ul. Rydułtowska 7
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX   :   SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec Rybnik hala obok basenu Fundacji Elektrowni ul. Podmiejska
  II liga termin 27      
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec   :   Strzelec Gorzyczki Sosnowiec Zespół Szkół Ogólnokszt. nr 12 ul. Brunona Jasieńskiego 2A 
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów   :   Beer Team Rybnik Pszów Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Traugutta 12
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice   :   Albion Team Marklowice Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Wyzwolenia 160
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice   :   Fundacja SET-MIX Pawłowice GOS Hala Sportowa ul. Sportowa 14
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik   :   Top Ten Rybnik Rybnik Radziejów Zespół Szk-Prz nr 14 (dawne Gimnazjum nr 13) ul. Kręta 20
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II   :   Jedynka Jankowice III Lędziny Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Centrum ul. Lędzińska 14 (6 piętro)
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle   :   Victoria Pilchowice Gaszowice Hala Ośrodka Kultury i Sportu ul. Rydułtowska 7
               
druga runda play-off 1 mecz 15-26.04       2 mecz 6-10.05 ew. 3 mecz 13-17.05
  I liga o miejsca     od 1 do 4 (półfinały)  
  7 para wygrany z 1 pary       wygrany z 2 pary  
  8 para wygrany z 4 pary       wygrany z 3 pary  
  I liga o miejsca     od 5 do 8  
  9 para przegrany z 2 pary       przegrany z 1 pary  
  10 para przegrany z 3 pary       przegrany z 4 pary  
  I liga o miejsce     od 9 do 10  
  11 para wygrany z 5 pary       wygrany z 6 pary  
  I liga o miejsce     od 11 do 12  
  12 para przegrany z 5 pary       przegrany z 6 pary  
Turniej Finałowy 18 maja (sobota)       Zespół Szkół Sportowych ul. Grunwaldzka 18
9.30 o 13 miejsce II liga     :     boisko nr 3
10.00 o 11 miejsce II liga     :     boisko nr 1
10.30 o 9 miejsce II liga     :     boisko nr 2
11.00 o piłkę     :     boisko nr 3
11.30 o 7 miejsce II liga     :     boisko nr 1
12.00 o 5 miejsce II liga     :     boisko nr 2
12.30 o 7 miejsce     :     boisko nr 3
13.00 o 5 miejsce     :     boisko nr 1
13.30 o 1 miejsce II liga     :     boisko nr 2
14.00 o wejście do 1 ligi     :     boisko nr 3
14.30 o wejście do 1 ligi     :     boisko nr 1
15.00 o 3 miejsce     :     boisko nr 2
17.00 Wielki Finał     :     boisko centralne