WYNIKI na dzień
19.05.2006 r. - 2005/2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I liga |
|
|
|
II liga |
|
|
|
26 termin |
|
|
|
26 termin |
|
|
W |
TOP TEN Rybnik |
3 |
: |
0 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
W |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
3 |
: |
0 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
16.05 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
0 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
18.05 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
3 |
: |
1 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
17.05 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
18.05 |
ALUMAST Żernica |
2 |
: |
3 |
TEAM Golejów |
|
11.05 |
ALBION TEAM Rybnik |
2 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
19.05 |
JEDYNKA Jankowice |
2 |
: |
3 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
19.05 |
ŻELAZNA Rybnik |
1 |
: |
3 |
ARTUS Żory |
|
W |
RYBNICKI BROWAR |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
19.05 |
FOX Pszów |
2 |
: |
3 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
19.05 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
3 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
|
25 termin |
|
|
|
25 termin |
|
|
12.04 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
1 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
W |
STRZELEC Gorzyczki |
0 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
W |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
0 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
W |
TEAM Golejów |
3 |
: |
0 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
5.05 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
1 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
11.05 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
1 |
: |
3 |
RYBNICKI BROWAR |
|
11.05 |
ARTUS Żory |
3 |
: |
1 |
TOP TEN Rybnik |
|
W |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
12.05 |
FOX Pszów |
1 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
11.05 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
1 |
: |
3 |
ALUMAST Żernica |
|
W |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
0 |
: |
3 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
12.05 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
0 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
|
24 termin |
|
|
|
24 termin |
|
|
24.04 |
TOP TEN Rybnik |
3 |
: |
1 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
15.05 |
DWUNASTKA Rybnik |
1 |
: |
3 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
25.04 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
2 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
25.04 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
3 |
: |
1 |
JEDYNKA Jankowice |
|
26.04 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
2 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
27.04 |
ALUMAST Żernica |
2 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
W |
DISCO ŻĄDŁO |
0 |
: |
3 |
ARTUS Żory |
|
W |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
TEAM Golejów |
|
27.04 |
ALBION TEAM Rybnik |
2 |
: |
3 |
FOX Pszów |
|
27.04 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
3 |
: |
0 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
28.04 |
ŻELAZNA Rybnik |
2 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
W |
RYBNICKI BROWAR |
3 |
: |
0 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
|
23 termin |
|
|
|
23 termin |
|
|
4.04 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
1 |
TOP TEN Rybnik |
|
5.04 |
STRZELEC Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
4.04 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
0 |
ARTUS Żory |
|
9.05 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
3 |
: |
1 |
TEAM Golejów |
|
W |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
3 |
: |
0 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
6.04 |
ALUMAST Żernica |
3 |
: |
0 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
7.04 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
1 |
DOMEL Rybnik |
|
W |
UKS ANTENKA Leszczyny |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
21.04 |
FOX Pszów |
0 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
7.04 |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
1 |
RYBNICKI BROWAR |
|
7.04 |
ŻELAZNA Rybnik |
1 |
: |
3 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
9.05 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
2 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
|
22 termin |
|
|
|
22 termin |
|
|
27.03 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
1 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
8.05 |
DWUNASTKA Rybnik |
1 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
27.03 |
ARTUS Żory |
3 |
: |
2 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
28.03 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
0 |
: |
3 |
RYBNICKI BROWAR |
|
15.05 |
TOP TEN Rybnik |
1 |
: |
3 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
30.03 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
3 |
: |
0 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
29.03 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
0 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
24.04 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
3 |
: |
0 |
ALUMAST Żernica |
|
W |
DISCO ŻĄDŁO |
0 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
W |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
31.03 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
FOX Pszów |
|
W |
TEAM Golejów |
3 |
: |
0 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
|
21 termin |
|
|
|
21 termin |
|
|
21.03 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
1 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
W |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
0 |
TEAM Golejów |
|
21.03 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
0 |
: |
3 |
ARTUS Żory |
|
22.03 |
STRZELEC Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
22.03 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
0 |
TOP TEN Rybnik |
|
W |
ALUMAST Żernica |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
W |
ALBION TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
23.03 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
3 |
: |
1 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
24.03 |
ŻELAZNA Rybnik |
0 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
5.05 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
2 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
24.03 |
FOX Pszów |
0 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
24.03 |
RYBNICKI BROWAR |
3 |
: |
0 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
|
20 termin |
|
|
|
20 termin |
|
|
19.04 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
14.03 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
3 |
: |
0 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
23.03 |
ARTUS Żory |
2 |
: |
3 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
12.04 |
STRZELEC Gorzyczki |
0 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
W |
DISCO ŻĄDŁO |
0 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
16.03 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
3 |
: |
0 |
ALUMAST Żernica |
|
17.03 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
3 |
: |
0 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
16.03 |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
17.03 |
FOX Pszów |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
16.03 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
0 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
17.03 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
TOP TEN Rybnik |
|
17.03 |
TEAM Golejów |
1 |
: |
3 |
RYBNICKI BROWAR |
|
|
19 termin |
|
|
|
19 termin |
|
|
6.03 |
TOP TEN Rybnik |
0 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
6.03 |
DWUNASTKA Rybnik |
2 |
: |
3 |
TEAM Golejów |
|
7.03 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
0 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
7.03 |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
1 |
AZS Rydułtowy |
|
8.03 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
1 |
ARTUS Żory |
|
W |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
9.03 |
ALBION TEAM Rybnik |
1 |
: |
3 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
28.03 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
2 |
: |
3 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
W |
DISCO ŻĄDŁO |
0 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
W |
ALUMAST Żernica |
3 |
: |
0 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
10.03 |
ŻELAZNA Rybnik |
0 |
: |
3 |
FOX Pszów |
|
10.03 |
RYBNICKI BROWAR |
3 |
: |
1 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
|
18 termin |
|
|
|
18 termin |
|
|
W |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
28.02 |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
1 |
ALUMAST Żernica |
|
27.02 |
ARTUS Żory |
0 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
1.03 |
STRZELEC Gorzyczki |
0 |
: |
3 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
28.02 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
0 |
: |
3 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
2.03 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
27.03 |
FOX Pszów |
3 |
: |
1 |
TOP TEN Rybnik |
|
2.03 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
0 |
: |
3 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
3.03 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
2 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
3.03 |
TEAM Golejów |
3 |
: |
0 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
3.03 |
ŻELAZNA Rybnik |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
3.03 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
0 |
RYBNICKI BROWAR |
|
|
17 termin |
|
|
|
17 termin |
|
|
20.02 |
ARTUS Żory |
2 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
20.02 |
DWUNASTKA Rybnik |
2 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
21.02 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
2 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
21.02 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
1 |
: |
3 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
22.02 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
0 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
23.02 |
AKS GROM Rybnik |
2 |
: |
3 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
W |
DISCO ŻĄDŁO |
0 |
: |
3 |
FOX Pszów |
|
23.02 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
1 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
24.02 |
ŻELAZNA Rybnik |
3 |
: |
1 |
TOP TEN Rybnik |
|
20.04 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
1 |
: |
3 |
TEAM Golejów |
|
24.02 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
24.02 |
RYBNICKI BROWAR |
1 |
: |
3 |
ALUMAST Żernica |
|
|
16 termin |
|
|
|
16 termin |
|
|
13.02 |
ARTUS Żory |
3 |
: |
1 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
13.02 |
DWUNASTKA Rybnik |
3 |
: |
1 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
13.02 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
15.02 |
STRZELEC Gorzyczki |
3 |
: |
2 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
W |
DISCO ŻĄDŁO |
0 |
: |
3 |
TOP TEN Rybnik |
|
14.03 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
2 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
28.02 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
0 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
16.02 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
0 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
17.02 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
16.02 |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
RYBNICKI BROWAR |
|
17.02 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
3 |
: |
1 |
FOX Pszów |
|
17.02 |
TEAM Golejów |
1 |
: |
3 |
ALUMAST Żernica |
|
|
15 termin |
|
|
|
15 termin |
|
|
23.01 |
TOP TEN Rybnik |
2 |
: |
3 |
ARTUS Żory |
|
27.02 |
DWUNASTKA Rybnik |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
24.01 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
1 |
FOX Pszów |
|
24.01 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
3 |
: |
2 |
AZS Rydułtowy |
|
12.04 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
2 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
24.01 |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
0 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
W |
DISCO ŻĄDŁO |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
26.01 |
ALUMAST Żernica |
3 |
: |
0 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
2.03 |
ALBION TEAM Rybnik |
2 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
28.02 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
3 |
: |
2 |
TEAM Golejów |
|
27.01 |
ŻELAZNA Rybnik |
0 |
: |
3 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
31.03 |
RYBNICKI BROWAR |
3 |
: |
2 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
|
14 termin |
|
|
|
14 termin |
|
|
W |
ARTUS Żory |
3 |
: |
0 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
17.01 |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
0 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
16.01 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
1 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
18.01 |
STRZELEC Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
RYBNICKI BROWAR |
|
11.04 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
1 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
19.01 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
3 |
: |
1 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
17.01 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
1 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
19.01 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
0 |
: |
3 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
10.02 |
FOX Pszów |
1 |
: |
3 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
27.01 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
1 |
ALUMAST Żernica |
|
20.01 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
3 |
: |
1 |
TOP TEN Rybnik |
|
20.01 |
TEAM Golejów |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
|
13 termin |
|
|
|
13 termin |
|
|
9.01 |
ARTUS Żory |
1 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
9.01 |
DWUNASTKA Rybnik |
3 |
: |
1 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
9.01 |
TOP TEN Rybnik |
3 |
: |
1 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
10.01 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
3 |
: |
2 |
ALUMAST Żernica |
|
18.01 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
0 |
FOX Pszów |
|
12.01 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
1 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
12.01 |
DISCO ŻĄDŁO |
2 |
: |
3 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
12.01 |
AKS GROM Rybnik |
3 |
: |
2 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
30.03 |
ALBION TEAM Rybnik |
3 |
: |
1 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
13.01 |
RYBNICKI BROWAR |
1 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
13.01 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
BEER TEAM Rybnik |
|
13.01 |
TEAM Golejów |
0 |
: |
3 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
|
12 termin |
|
|
|
12 termin |
|
|
3.01 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
0 |
BEER TEAM Rybnik |
|
3.01 |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
0 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
3.01 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
2 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
4.01 |
STRZELEC Gorzyczki |
3 |
: |
2 |
TEAM Golejów |
|
5.01 |
ALBION TEAM Rybnik |
1 |
: |
3 |
TOP TEN Rybnik |
|
5.01 |
ALUMAST Żernica |
0 |
: |
3 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
6.01 |
FOX Pszów |
0 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
5.01 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
1 |
: |
3 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
6.01 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
1 |
: |
3 |
ARTUS Żory |
|
W |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
6.01 |
ŻELAZNA Rybnik |
1 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
6.03 |
RYBNICKI BROWAR |
0 |
: |
3 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
|
11 termin |
|
|
|
11 termin |
|
|
12.12 |
ARTUS Żory |
3 |
: |
1 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
12.12 |
DWUNASTKA Rybnik |
1 |
: |
3 |
RYBNICKI BROWAR |
|
12.12 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
FOX Pszów |
|
13.12 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
1 |
: |
3 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
2.01 |
TOP TEN Rybnik |
0 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
22.12 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
3 |
: |
1 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
W |
DISCO ŻĄDŁO |
0 |
: |
3 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
15.12 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
3 |
: |
1 |
AZS Rydułtowy |
|
16.12 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
19.01 |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
ALUMAST Żernica |
|
16.12 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
13.02 |
TEAM Golejów |
2 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
|
10 termin |
|
|
|
10 termin |
|
|
5.12 |
TOP TEN Rybnik |
1 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
5.12 |
DWUNASTKA Rybnik |
3 |
: |
2 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
6.12 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
1 |
FOX Pszów |
|
6.12 |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
0 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
17.01 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
2 |
: |
3 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
W |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
7.12 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
1 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
8.12 |
ALUMAST Żernica |
1 |
: |
3 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
8.12 |
ALBION TEAM Rybnik |
2 |
: |
3 |
ARTUS Żory |
|
9.12 |
RYBNICKI BROWAR |
3 |
: |
1 |
TEAM Golejów |
|
9.12 |
ŻELAZNA Rybnik |
0 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
9.12 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
0 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
|
9 termin |
|
|
|
9 termin |
|
|
28.11 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
TOP TEN Rybnik |
|
28.11 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
2 |
: |
3 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
28.11 |
ARTUS Żory |
0 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
29.11 |
STRZELEC Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
ALUMAST Żernica |
|
29.11 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
29.11 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
30.11 |
FOX Pszów |
3 |
: |
0 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
1.12 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
0 |
: |
3 |
RYBNICKI BROWAR |
|
2.12 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
2 |
: |
3 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
2.12 |
TEAM Golejów |
3 |
: |
1 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
2.12 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
2.12 |
AZS Rydułtowy |
2 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
|
8 termin |
|
|
|
8 termin |
|
|
21.11 |
TOP TEN Rybnik |
3 |
: |
2 |
FOX Pszów |
|
21.11 |
DWUNASTKA Rybnik |
2 |
: |
3 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
W |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
0 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
22.11 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
1 |
: |
3 |
TEAM Golejów |
|
23.11 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
1 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
24.11 |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
24.11 |
ALBION TEAM Rybnik |
3 |
: |
1 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
24.11 |
ALUMAST Żernica |
0 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
24.11 |
DISCO ŻĄDŁO |
1 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
24.11 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
3 |
: |
0 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
25.11 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
ARTUS Żory |
|
25.11 |
RYBNICKI BROWAR |
3 |
: |
2 |
AZS Rydułtowy |
|
|
7 termin |
|
|
|
7 termin |
|
|
14.11 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
1 |
ARTUS Żory |
|
14.11 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
3 |
: |
0 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
15.11 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
2 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
15.11 |
JEDYNKA Jankowice |
1 |
: |
3 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
17.11 |
ALBION TEAM Rybnik |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
15.11 |
STRZELEC Gorzyczki |
3 |
: |
1 |
AKS GROM Rybnik |
|
19.12 |
TOP TEN Rybnik |
3 |
: |
0 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
17.11 |
ALUMAST Żernica |
0 |
: |
3 |
RYBNICKI BROWAR |
|
20.12 |
FOX Pszów |
3 |
: |
2 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
18.11 |
TEAM Golejów |
3 |
: |
1 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
18.11 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
0 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
18.11 |
AZS Rydułtowy |
0 |
: |
3 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
WYNIKI KOŃCOWE
ELIMINACJI na dzień 2.11.2005 r. |
|
|
grupa A |
|
|
|
grupa F |
|
|
20.09 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
19.09 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
RYBNICKI BROWAR |
|
22.09 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
0 |
: |
3 |
TOP TEN Rybnik |
|
22.09 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
0 |
: |
3 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
26.09 |
TOP TEN Rybnik |
3 |
: |
0 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
30.09 |
RYBNICKI BROWAR |
3 |
: |
0 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
27.09 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
0 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
21.10 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
3 |
: |
2 |
BEER TEAM Rybnik |
|
3.10 |
TOP TEN Rybnik |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
3.10 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
6.10 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
1 |
: |
3 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
28.10 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
3 |
: |
2 |
RYBNICKI BROWAR |
|
10.10 |
TOP TEN Rybnik |
3 |
: |
0 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
12.10 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
3 |
: |
0 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
|
11.10 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
0 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
|
14.10 |
RYBNICKI BROWAR |
0 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
17.10 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
0 |
: |
3 |
TOP TEN Rybnik |
|
19.10 |
BEER TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF
Piaski |
|
20.10 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
0 |
: |
3 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
|
20.10 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
0 |
: |
3 |
RYBNICKI BROWAR |
|
25.10 |
ŻYWIEC ZDRÓJ Świerklany |
3 |
: |
0 |
TOP TEN Rybnik |
|
26.10 |
RYBNICKI BROWAR |
1 |
: |
3 |
HOTEL POLITAŃSKI - TKKF Piaski |
|
25.10 |
DREAM TEAM LKS Zabełków |
3 |
: |
0 |
UKS ANTENKA Leszczyny |
|
27.10 |
SILMET & SOLARIUM BEAUTIFUL |
1 |
: |
3 |
BEER TEAM Rybnik |
|
|
grupa B |
|
|
|
|
grupa E |
|
|
|
|
21.09 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
0 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
19.09 |
DWUNASTKA Rybnik |
0 |
: |
3 |
ARTUS Żory |
|
21.09 |
STRZELEC Gorzyczki |
0 |
: |
3 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
22.09 |
ALUMAST Żernica |
0 |
: |
3 |
FOX Pszów |
|
28.09 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
0 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
26.09 |
ARTUS Żory |
3 |
: |
0 |
ALUMAST Żernica |
|
20.10 |
ALBION TEAM Rybnik |
3 |
: |
1 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
30.09 |
FOX Pszów |
3 |
: |
0 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
3.10 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
3 |
: |
1 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
3.10 |
DWUNASTKA Rybnik |
3 |
: |
2 |
ALUMAST Żernica |
|
6.10 |
ALBION TEAM Rybnik |
0 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
7.10 |
FOX Pszów |
1 |
: |
3 |
ARTUS Żory |
|
10.10 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
1 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
10.10 |
ARTUS Żory |
3 |
: |
0 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
W |
ALBION TEAM Rybnik |
3 |
: |
0 |
STRZELEC Gorzyczki |
|
14.10 |
FOX Pszów |
3 |
: |
0 |
ALUMAST Żernica |
|
18.10 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
0 |
: |
3 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
17.10 |
DWUNASTKA Rybnik |
2 |
: |
3 |
FOX Pszów |
|
18.10 |
STRZELEC Gorzyczki |
0 |
: |
3 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
|
29.09 |
ALUMAST Żernica |
0 |
: |
3 |
ARTUS Żory |
|
26.10 |
PARTNER - MORS Jastrzębie |
3 |
: |
1 |
ALBION TEAM Rybnik |
|
24.10 |
ARTUS Żory |
3 |
: |
1 |
FOX Pszów |
|
W |
STRZELEC Gorzyczki |
3 |
: |
0 |
LICEUM Czerwionka-Leszczyny |
|
27.10 |
ALUMAST Żernica |
3 |
: |
1 |
DWUNASTKA Rybnik |
|
|
grupa C |
|
|
|
|
grupa D |
|
|
|
|
22.09 |
ŻELAZNA Rybnik |
3 |
: |
1 |
AZS Rydułtowy |
|
19.09 |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
23.09 |
TEAM Golejów |
1 |
: |
3 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
23.09 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
29.09 |
DISCO ŻĄDŁO |
3 |
: |
0 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
27.09 |
JEDYNKA Jankowice |
3 |
: |
1 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
30.09 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
1 |
TEAM Golejów |
|
W |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
18.10 |
AZS Rydułtowy |
2 |
: |
3 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
4.10 |
JEDYNKA Jankowice |
0 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
7.10 |
TEAM Golejów |
3 |
: |
2 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
6.10 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
0 |
AKS GROM Rybnik |
|
13.10 |
DISCO ŻĄDŁO |
3 |
: |
0 |
TEAM Golejów |
|
11.10 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
0 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
14.10 |
AZS Rydułtowy |
0 |
: |
3 |
ŻELAZNA Rybnik |
|
25.10 |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
JEDYNKA Jankowice |
|
25.10 |
ŻELAZNA Rybnik |
0 |
: |
3 |
DISCO ŻĄDŁO |
|
18.10 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
1 |
JEDYNKA Jankowice |
|
21.10 |
TEAM Golejów |
0 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
20.10 |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
DOMEL Rybnik |
|
27.10 |
DISCO ŻĄDŁO |
3 |
: |
1 |
AZS Rydułtowy |
|
27.10 |
AKS GROM Rybnik |
0 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
28.10 |
ŻELAZNA Rybnik |
3 |
: |
1 |
TEAM Golejów |
|
28.10 |
DOMEL Rybnik |
3 |
: |
0 |
JEDYNKA Jankowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
baraż |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
0 |
JEDYNKA Jankowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|