wyniki na dzień 29 maja 2007 - play-off |
|
play-off, do dwóch zwycięstw |
|
o miejsca 1 - 4 |
|
o miejsca 13 - 16 |
|
1 para |
1 miejsce w I lidze |
|
|
|
4 miejsce w I lidze |
|
7 para |
4 miejsce w II lidze |
|
|
|
7 miejsce w II lidze |
|
15.05 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
Tomex Brenna |
|
7.05 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
0 |
Rafbol Żernica |
|
16.05 |
Tomex Brenna |
3 |
: |
0 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
15.05 |
Rafbol Żernica |
0 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
23.05 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
2 |
Tomex Brenna |
|
8 para |
5 miejsce w II lidze |
|
|
|
6 miejsce w II lidze |
|
2 para |
2 miejsce w I lidze |
|
|
|
3 miejsce w I lidze |
|
9.05 |
Salus International |
3 |
: |
0 |
AZS Rydułtowy |
|
14.05 |
Beer Team Rybnik |
1 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
W |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
0 |
Salus International |
|
17.05 |
Domel Rybnik |
0 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
23.05 |
Salus International |
3 |
: |
0 |
AZS Rydułtowy |
|
23.05 |
Beer Team Rybnik |
0 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
o miejsca 17 - 20 |
|
o miejsca 5 - 8 |
|
9 para |
8 miejsce w II lidze |
|
|
|
3 miejsce w III lidze |
|
3 para |
5 miejsce w I lidze |
|
|
|
8 miejsce w I lidze |
|
14.05 |
Dwunastka Rybnik |
3 |
: |
2 |
Kamień Rzędówka |
|
10.05 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
Albion Team Rybnik |
|
17.05 |
Kamień Rzędówka |
2 |
: |
3 |
Dwunastka Rybnik |
|
17.05 |
Albion Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
Artus Żory |
|
10 para |
1 miejsce w III lidze |
|
|
|
2 miejsce w III lidze |
|
24.05 |
Artus Żory |
3 |
: |
2 |
Albion Team Rybnik |
|
7.05 |
Team Golejów |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
|
4 para |
6 miejsce w I lidze |
|
|
|
7 miejsce w I lidze |
|
W |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
0 |
Team Golejów |
|
8.05 |
Leon Internet Radlin |
3 |
: |
0 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
o miejsca 21 - 24 |
|
18.05 |
Light & House Rybnik Piaski |
1 |
: |
3 |
Leon Internet Radlin |
|
11 para |
4 miejsce w III lidze |
|
|
|
7 miejsce w III lidze |
|
o miejsca 9 - 12 |
|
8.05 |
Strzelec Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
5 para |
9 miejsce w I lidze |
|
|
|
3 miejsce w II lidze |
|
15.05 |
LKS Zabełków Dream Team |
2 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
|
7.05 |
Beer Team II Rybnik |
0 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
29.05 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
1 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
15.05 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
2 |
Beer Team II Rybnik |
|
12 para |
5 miejsce w III lidze |
|
|
|
6 miejsce w III lidze |
|
6 para |
1 miejsce w II lidze |
|
|
|
2 miejsce w II lidze |
|
7.05 |
Power Team Wilcza |
1 |
: |
3 |
Żernica II Team |
|
11.05 |
Fox Pszów |
3 |
: |
2 |
UKS Czuchów |
|
16.05 |
Żernica II Team |
0 |
: |
3 |
Power Team Wilcza |
|
17.05 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
0 |
Fox Pszów |
|
28.05 |
Power Team Wilcza |
3 |
: |
1 |
Żernica II Team |
|
18.05 |
Fox Pszów |
2 |
: |
3 |
UKS Czuchów |
|
miejsce 25 |
|
Young Team |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WYNIKI na dzień
30.04.2007 r. |
|
|
II liga |
|
|
|
30 termin |
|
|
III liga |
|
30 termin |
|
23.04 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
2 |
Dwunastka Rybnik |
|
W |
Power Team Wilcza |
3 |
: |
0 |
Young Team |
|
25.04 |
Salus International |
3 |
: |
2 |
Fox Pszów |
|
23.04 |
Team Golejów |
3 |
: |
0 |
Żernica II Team |
|
26.04 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
2 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
24.04 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
1 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
26.04 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
0 |
Rafbol Żernica |
|
26.04 |
Kamień Rzędówka |
3 |
: |
1 |
Jedynka Jankowice |
|
|
I liga |
|
|
|
30 termin |
|
|
III liga |
|
29 termin |
|
25.04 |
Beer Team Rybnik |
2 |
: |
3 |
Tomex Brenna |
|
16.04 |
Power Team Wilcza |
1 |
: |
3 |
Kamień Rzędówka |
|
26.04 |
Albion Team Rybnik |
0 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
17.04 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
2 |
Team Golejów |
|
26.04 |
Artus Żory |
1 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
W |
Żernica II Team |
3 |
: |
0 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
30.04 |
Light & House Rybnik Piaski |
3 |
: |
2 |
Leon Internet Radlin |
|
27.04 |
Young Team |
1 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
|
|
I liga |
|
|
|
29 termin |
|
|
II liga |
|
29 termin |
|
16.04 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
16.04 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
1 |
Salus International |
|
18.04 |
Tomex Brenna |
2 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
16.04 |
Dwunastka Rybnik |
2 |
: |
3 |
UKS Czuchów |
|
18.04 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
Leon Internet Radlin |
|
20.04 |
Fox Pszów |
3 |
: |
2 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
19.04 |
Albion Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
Beer Team II Rybnik |
|
20.04 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
1 |
Rafbol Żernica |
|
|
I liga |
|
|
|
27 termin |
|
|
I liga |
|
28 termin |
|
2.04 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
Albion Team Rybnik |
|
11.04 |
Tomex Brenna |
3 |
: |
1 |
Artus Żory |
|
3.04 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
11.04 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
Domel Rybnik |
|
W |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Beer Team II Rybnik |
|
13.04 |
Light & House Rybnik Piaski |
3 |
: |
1 |
Beer Team II Rybnik |
|
|
II liga |
|
|
|
26 termin |
|
|
III liga |
|
26 termin |
|
27.03 |
Rafbol Żernica |
1 |
: |
3 |
Fox Pszów |
|
27.03 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
0 |
Power Team Wilcza |
|
28.03 |
Salus International |
3 |
: |
1 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
27.03 |
LKS Zabełków Dream Team |
1 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
|
29.03 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
0 |
Top Ten Rybnik |
|
28.03 |
Żernica II Team |
3 |
: |
0 |
Young Team |
|
W |
AZS Rydułtowy |
0 |
: |
3 |
Dwunastka Rybnik |
|
12.04 |
Kamień Rzędówka |
2 |
: |
3 |
Team Golejów |
|
|
I liga |
|
|
|
26 termin |
|
|
II liga |
|
25 termin |
|
6.03 |
Albion Team Rybnik |
2 |
: |
3 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
20.03 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
0 |
Rafbol Żernica |
|
26.03 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
Domel Rybnik |
|
22.03 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
1 |
Salus International |
|
3.04 |
Leon Internet Radlin |
3 |
: |
1 |
Tomex Brenna |
|
13.04 |
AZS Rydułtowy |
1 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
29.03 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
Beer Team II Rybnik |
|
23.03 |
Fox Pszów |
3 |
: |
0 |
Dwunastka Rybnik |
|
|
I liga |
|
|
|
25 termin |
|
|
III liga |
|
25 termin |
|
19.03 |
Beer Team II Rybnik |
3 |
: |
0 |
Leon Internet Radlin |
|
19.03 |
Team Golejów |
3 |
: |
1 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
21.03 |
Tomex Brenna |
3 |
: |
0 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
19.03 |
Power Team Wilcza |
3 |
: |
1 |
Żernica II Team |
|
21.03 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
Beer Team Rybnik |
|
20.03 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
2 |
Kamień Rzędówka |
|
22.03 |
Artus Żory |
3 |
: |
2 |
Albion Team Rybnik |
|
W |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
0 |
Young Team |
|
|
II liga |
|
|
|
24 termin |
|
|
III liga |
|
24 termin |
|
13.03 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
2 |
: |
3 |
Dwunastka Rybnik |
|
13.03 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
2 |
Power Team Wilcza |
|
3.04 |
Rafbol Żernica |
0 |
: |
3 |
Salus International |
|
14.03 |
Żernica II Team |
3 |
: |
2 |
Strzelec Gorzyczki |
|
16.03 |
AZS Rydułtowy |
2 |
: |
3 |
UKS Czuchów |
|
15.03 |
Kamień Rzędówka |
3 |
: |
2 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
16.03 |
Fox Pszów |
3 |
: |
1 |
Top Ten Rybnik |
|
16.03 |
Young Team |
0 |
: |
3 |
Team Golejów |
|
|
I liga |
|
|
|
24 termin |
|
|
III liga |
|
23 termin |
|
12.03 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Leon Internet Radlin |
|
5.03 |
Team Golejów |
3 |
: |
1 |
Power Team Wilcza |
|
15.03 |
Albion Team Rybnik |
2 |
: |
3 |
Tomex Brenna |
|
3.04 |
LKS Zabełków Dream Team |
3 |
: |
0 |
Young Team |
|
27.03 |
Artus Żory |
0 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
6.03 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
2 |
Jedynka Jankowice |
|
15.03 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
1 |
Beer Team II Rybnik |
|
7.03 |
Żernica II Team |
3 |
: |
2 |
Kamień Rzędówka |
|
|
I liga |
|
|
|
23 termin |
|
|
II liga |
|
23 termin |
|
5.03 |
Beer Team II Rybnik |
0 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
6.03 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
0 |
Top Ten Rybnik |
|
6.03 |
Leon Internet Radlin |
2 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
6.03 |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
1 |
Dwunastka Rybnik |
|
27.04 |
Tomex Brenna |
1 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
12.04 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
0 |
Fox Pszów |
|
30.03 |
Light & House Rybnik Piaski |
1 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
27.04 |
AZS Rydułtowy |
2 |
: |
3 |
Salus International |
|
|
I liga |
|
|
|
22 termin |
|
|
II liga |
|
22 termin |
|
27.02 |
Leon Internet Radlin |
2 |
: |
3 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
19.03 |
Dwunastka Rybnik |
0 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
28.02 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Albion Team Rybnik |
|
W |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
0 |
UKS Czuchów |
|
1.03 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
0 |
Artus Żory |
|
2.03 |
Fox Pszów |
3 |
: |
2 |
Salus International |
|
30.03 |
Tomex Brenna |
0 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
2.03 |
AZS Rydułtowy |
1 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
|
I liga |
|
|
|
21 termin |
|
|
III liga |
|
22 termin |
|
19.02 |
Beer Team II Rybnik |
1 |
: |
3 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
27.02 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
0 |
Kamień Rzędówka |
|
22.02 |
Domel Rybnik |
0 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
27.02 |
LKS Zabełków Dream Team |
2 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
|
19.03 |
Artus Żory |
2 |
: |
3 |
Tomex Brenna |
|
28.02 |
Żernica II Team |
1 |
: |
3 |
Team Golejów |
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03 |
Young Team |
0 |
: |
3 |
Power Team Wilcza |
|
|
II liga |
|
|
|
20 termin |
|
|
III liga |
|
20 termin |
|
6.02 |
Rafbol Żernica |
1 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
5.02 |
Team Golejów |
3 |
: |
2 |
Jedynka Jankowice |
|
6.02 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
2 |
: |
3 |
Fox Pszów |
|
6.02 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
1 |
Young Team |
|
19.02 |
Salus International |
0 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
20.03 |
LKS Zabełków Dream Team |
3 |
: |
0 |
Żernica II Team |
|
3.04 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
0 |
Dwunastka Rybnik |
|
8.02 |
Kamień Rzędówka |
3 |
: |
0 |
Power Team Wilcza |
|
|
I liga |
|
|
|
20 termin |
|
|
III liga |
|
19 termin |
|
5.02 |
Beer Team II Rybnik |
0 |
: |
3 |
Albion Team Rybnik |
|
29.01 |
Team Golejów |
3 |
: |
0 |
Kamień Rzędówka |
|
6.02 |
Leon Internet Radlin |
2 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
29.01 |
Power Team Wilcza |
2 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
|
15.02 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
1 |
Tomex Brenna |
|
W |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
0 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
23.03 |
Light & House Rybnik Piaski |
1 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
2.02 |
Young Team |
1 |
: |
3 |
Żernica II Team |
|
|
I liga |
|
|
|
19 termin |
|
|
II liga |
|
19 termin |
|
29.01 |
Beer Team II Rybnik |
0 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
29.01 |
Dwunastka Rybnik |
1 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
31.01 |
Tomex Brenna |
2 |
: |
3 |
Leon Internet Radlin |
|
29.01 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
2 |
UKS Czuchów |
|
1.02 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
1 |
Beer Team Rybnik |
|
30.01 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
1 |
Salus International |
|
2.02 |
Light & House Rybnik Piaski |
1 |
: |
3 |
Albion Team Rybnik |
|
2.02 |
Fox Pszów |
3 |
: |
2 |
Rafbol Żernica |
|
|
II liga |
|
|
|
18 termin |
|
|
III liga |
|
18 termin |
|
22.01 |
Dwunastka Rybnik |
0 |
: |
3 |
Fox Pszów |
|
23.01 |
LKS Zabełków Dream Team |
1 |
: |
3 |
Team Golejów |
|
22.01 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
0 |
AZS Rydułtowy |
|
24.01 |
Żernica II Team |
2 |
: |
3 |
Power Team Wilcza |
|
23.01 |
Rafbol Żernica |
1 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
25.01 |
Kamień Rzędówka |
3 |
: |
0 |
Strzelec Gorzyczki |
|
24.01 |
Salus International |
2 |
: |
3 |
UKS Czuchów |
|
26.01 |
Young Team |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
|
|
I liga |
|
|
|
18 termin |
|
|
II liga |
|
17 termin |
|
22.01 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
2 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
15.01 |
Top Ten Rybnik |
2 |
: |
3 |
Fox Pszów |
|
23.01 |
Leon Internet Radlin |
3 |
: |
0 |
Beer Team II Rybnik |
|
15.01 |
Dwunastka Rybnik |
2 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
23.01 |
Albion Team Rybnik |
1 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
17.01 |
Salus International |
3 |
: |
0 |
Rafbol Żernica |
|
26.01 |
Light & House Rybnik Piaski |
1 |
: |
3 |
Tomex Brenna |
|
19.04 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
0 |
AZS Rydułtowy |
|
|
I liga |
|
|
|
17 termin |
|
|
III liga |
|
17 termin |
|
15.01 |
Beer Team II Rybnik |
1 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
15.01 |
Team Golejów |
3 |
: |
1 |
Young Team |
|
16.01 |
Leon Internet Radlin |
0 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
12.02 |
Power Team Wilcza |
2 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
|
17.01 |
Tomex Brenna |
3 |
: |
1 |
Albion Team Rybnik |
|
16.01 |
LKS Zabełków Dream Team |
0 |
: |
3 |
Kamień Rzędówka |
|
17.01 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
Artus Żory |
|
16.01 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
2 |
Żernica II Team |
|
|
I liga |
|
|
|
16 termin |
|
|
II liga |
|
16 termin |
|
8.01 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Beer Team II Rybnik |
|
8.01 |
Dwunastka Rybnik |
2 |
: |
3 |
Rafbol Żernica |
|
10.01 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
Tomex Brenna |
|
8.01 |
Top Ten Rybnik |
2 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
11.01 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
2 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
10.01 |
Salus International |
3 |
: |
1 |
AZS Rydułtowy |
|
11.01 |
Artus Żory |
0 |
: |
3 |
Leon Internet Radlin |
|
12.01 |
Fox Pszów |
3 |
: |
2 |
UKS Czuchów |
|
|
I liga |
|
|
|
15 termin |
|
|
III liga |
|
16 termin |
|
3.01 |
Beer Team II Rybnik |
0 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
11.01 |
Power Team Wilcza |
1 |
: |
3 |
Team Golejów |
|
4.01 |
Albion Team Rybnik |
0 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
9.01 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
0 |
Strzelec Gorzyczki |
|
5.01 |
Light & House Rybnik Piaski |
3 |
: |
0 |
Artus Żory |
|
11.01 |
Kamień Rzędówka |
3 |
: |
0 |
Żernica II Team |
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01 |
Young Team |
0 |
: |
3 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
WYNIKI MECZY
ELIMINACYJNYCH na dzień 21.12.2006 r. |
|
|
grupa B |
|
|
|
|
|
|
grupa C |
|
|
14.12 |
Artus Żory |
3 |
: |
2 |
Beer Team Rybnik |
|
12.12 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
1 |
Power Team Wilcza |
|
14.12 |
Kamień Rzędówka |
1 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
W |
LKS Zabełków Dream Team |
3 |
: |
0 |
UKS Czuchów |
|
W |
Fox Pszów |
3 |
: |
0 |
Young Team |
|
15.12 |
Light & House Rybnik Piaski |
0 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
7.12 |
Kamień Rzędówka |
3 |
: |
1 |
Young Team |
|
5.12 |
LKS Zabełków Dream Team |
2 |
: |
3 |
Power Team Wilcza |
|
8.12 |
Fox Pszów |
0 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
6.12 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
8.12 |
AZS Rydułtowy |
0 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
7.12 |
UKS Czuchów |
1 |
: |
3 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
6.12 |
AZS Rydułtowy |
0 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
28.11 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
1 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
1.12 |
Fox Pszów |
3 |
: |
0 |
Kamień Rzędówka |
|
30.11 |
UKS Czuchów |
1 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
1.12 |
Young Team |
0 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
1.12 |
Light & House Rybnik Piaski |
3 |
: |
0 |
Power Team Wilcza |
|
20.11 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Kamień Rzędówka |
|
20.11 |
Power Team Wilcza |
0 |
: |
3 |
UKS Czuchów |
|
23.11 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
Fox Pszów |
|
22.11 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
24.11 |
Young Team |
0 |
: |
3 |
AZS Rydułtowy |
|
24.11 |
Light & House Rybnik Piaski |
3 |
: |
0 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
16.11 |
Kamień Rzędówka |
0 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
13.11 |
Power Team Wilcza |
0 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
17.11 |
Young Team |
0 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
17.11 |
Light & House Rybnik Piaski |
3 |
: |
0 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
17.11 |
AZS Rydułtowy |
1 |
: |
3 |
Fox Pszów |
|
21.11 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
3 |
: |
1 |
UKS Czuchów |
|
23.10 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
2 |
Artus Żory |
|
23.10 |
Power Team Wilcza |
0 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
27.10 |
Young Team |
0 |
: |
3 |
Fox Pszów |
|
25.10 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
22.11 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
2 |
Kamień Rzędówka |
|
2.11 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
0 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
16.10 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Fox Pszów |
|
16.10 |
Power Team Wilcza |
3 |
: |
0 |
LKS Zabełków Dream Team |
|
19.10 |
Artus Żory |
3 |
: |
1 |
AZS Rydułtowy |
|
17.10 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
0 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
20.10 |
Young Team |
0 |
: |
3 |
Kamień Rzędówka |
|
3.11 |
Light & House Rybnik Piaski |
3 |
: |
2 |
UKS Czuchów |
|
9.10 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
AZS Rydułtowy |
|
9.10 |
Power Team Wilcza |
0 |
: |
3 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
12.10 |
Kamień Rzędówka |
0 |
: |
3 |
Fox Pszów |
|
10.10 |
LKS Zabełków Dream Team |
1 |
: |
3 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
17.10 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
Young Team |
|
13.10 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
UKS Czuchów |
|
5.10 |
Kamień Rzędówka |
0 |
: |
3 |
Beer Team Rybnik |
|
3.10 |
LKS Zabełków Dream Team |
0 |
: |
3 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
|
6.10 |
AZS Rydułtowy |
3 |
: |
0 |
Young Team |
|
3.10 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
1 |
: |
3 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
13.10 |
Fox Pszów |
3 |
: |
1 |
Artus Żory |
|
12.10 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
0 |
Power Team Wilcza |
|
25.09 |
Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Young Team |
|
26.09 |
LKS Zabełków Dream Team |
0 |
: |
3 |
Light & House Rybnik Piaski |
|
28.09 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
Kamień Rzędówka |
|
27.09 |
Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Power Team Wilcza |
|
29.09 |
Fox Pszów |
3 |
: |
1 |
AZS Rydułtowy |
|
28.09 |
UKS Czuchów |
3 |
: |
1 |
ANT Szkoła Języków Obcych |
|
|
|
|
|
|
grupa A |
|
|
|
grupa D |
|
|
|
|
|
W |
Leon Internet Radlin |
3 |
: |
0 |
Team Golejów |
|
11.12 |
Beer Team II Rybnik |
0 |
: |
3 |
Tomex Brenna |
|
19.12 |
Strzelec Gorzyczki |
2 |
: |
3 |
Dwunastka Rybnik |
|
11.12 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
1 |
Żernica II Team |
|
21.12 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
0 |
Albion Team Rybnik |
|
12.12 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
2 |
Rafbol Żernica |
|
12.12 |
Albion Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Dwunastka Rybnik |
|
4.12 |
Beer Team II Rybnik |
3 |
: |
1 |
Top Ten Rybnik |
|
13.12 |
Salus International |
3 |
: |
0 |
Team Golejów |
|
W |
Tomex Brenna |
3 |
: |
0 |
Jedynka Jankowice |
|
14.12 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
2 |
Leon Internet Radlin |
|
6.12 |
Żernica II Team |
2 |
: |
3 |
Rafbol Żernica |
|
4.12 |
Team Golejów |
1 |
: |
3 |
Albion Team Rybnik |
|
27.11 |
Beer Team II Rybnik |
3 |
: |
1 |
Jedynka Jankowice |
|
5.12 |
Strzelec Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
Leon Internet Radlin |
|
28.11 |
Rafbol Żernica |
1 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
18.12 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
0 |
Salus International |
|
29.11 |
Żernica II Team |
0 |
: |
3 |
Tomex Brenna |
|
27.11 |
Team Golejów |
0 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
19.12 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
1 |
Żernica II Team |
|
28.11 |
Albion Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Strzelec Gorzyczki |
|
13.12 |
Tomex Brenna |
3 |
: |
0 |
Top Ten Rybnik |
|
29.11 |
Salus International |
3 |
: |
0 |
Dwunastka Rybnik |
|
23.11 |
Rafbol Żernica |
0 |
: |
3 |
Beer Team II Rybnik |
|
20.11 |
Dwunastka Rybnik |
0 |
: |
3 |
Leon Internet Radlin |
|
13.11 |
Beer Team II Rybnik |
3 |
: |
1 |
Żernica II Team |
|
21.11 |
Strzelec Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
13.11 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
0 |
Jedynka Jankowice |
|
22.11 |
Salus International |
3 |
: |
2 |
Albion Team Rybnik |
|
14.11 |
Rafbol Żernica |
0 |
: |
3 |
Tomex Brenna |
|
14.11 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
2 |
Team Golejów |
|
31.10 |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
0 |
Jedynka Jankowice |
|
14.11 |
Leon Internet Radlin |
1 |
: |
3 |
Salus International |
|
25.10 |
Tomex Brenna |
3 |
: |
0 |
Beer Team II Rybnik |
|
16.11 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
0 |
Dwunastka Rybnik |
|
25.10 |
Żernica II Team |
2 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
13.11 |
Dwunastka Rybnik |
2 |
: |
3 |
Albion Team Rybnik |
|
16.10 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
2 |
Beer Team II Rybnik |
|
11.12 |
Team Golejów |
2 |
: |
3 |
Salus International |
|
17.10 |
Jedynka Jankowice |
0 |
: |
3 |
Tomex Brenna |
|
6.11 |
Dwunastka Rybnik |
3 |
: |
2 |
Team Golejów |
|
17.10 |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
1 |
Żernica II Team |
|
7.11 |
Leon Internet Radlin |
3 |
: |
0 |
Albion Team Rybnik |
|
9.10 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
2 |
Rafbol Żernica |
|
7.11 |
Strzelec Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
Salus International |
|
10.10 |
Jedynka Jankowice |
0 |
: |
3 |
Beer Team II Rybnik |
|
31.10 |
Leon Internet Radlin |
2 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
11.10 |
Tomex Brenna |
3 |
: |
0 |
Żernica II Team |
|
23.10 |
Team Golejów |
0 |
: |
3 |
Leon Internet Radlin |
|
4.10 |
Beer Team II Rybnik |
3 |
: |
0 |
Rafbol Żernica |
|
23.10 |
Dwunastka Rybnik |
3 |
: |
1 |
Strzelec Gorzyczki |
|
4.10 |
Żernica II Team |
1 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
|
24.10 |
Albion Team Rybnik |
1 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
23.10 |
Top Ten Rybnik |
1 |
: |
3 |
Tomex Brenna |
|
17.10 |
Leon Internet Radlin |
3 |
: |
1 |
Strzelec Gorzyczki |
|
26.09 |
Jedynka Jankowice |
0 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
17.10 |
Albion Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
Team Golejów |
|
27.09 |
Żernica II Team |
3 |
: |
2 |
Beer Team II Rybnik |
|
18.10 |
Salus International |
0 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
27.09 |
Tomex Brenna |
3 |
: |
0 |
Rafbol Żernica |
|
9.10 |
Dwunastka Rybnik |
1 |
: |
3 |
Salus International |
|
|
|
10.10 |
Strzelec Gorzyczki |
0 |
: |
3 |
Albion Team Rybnik |
|
|
|
|
|
12.10 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
0 |
Team Golejów |
|
|
|
|
3.10 |
Leon Internet Radlin |
3 |
: |
0 |
Dwunastka Rybnik |
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10 |
Domel Rybnik |
3 |
: |
0 |
Strzelec Gorzyczki |
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10 |
Albion Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
Salus International |
|
|
|
|
|
|
|
|
25.09 |
Dwunastka Rybnik |
0 |
: |
3 |
Domel Rybnik |
|
|
|
|
|
|
|
|
25.09 |
Team Golejów |
3 |
: |
1 |
Strzelec Gorzyczki |
|
|
|
|
|
|
|
|
27.09 |
Salus International |
1 |
: |
3 |
Leon Internet Radlin |
|
|
|
|
|
|
|
|
18.09 |
Team Golejów |
0 |
: |
3 |
Dwunastka Rybnik |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.09 |
Salus International |
3 |
: |
1 |
Strzelec Gorzyczki |
|
|
|
|
|
21.09 |
Albion Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Leon Internet Radlin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|