Wyniki na dzień 22-05-2009 r. - play off |
o miejsca 1 - 4 |
|
o miejsca 17 - 20 |
|
1 miejsce w I lidze |
2 |
: |
0 |
4 miejsce w I lidze |
|
|
7 miejsce w II lidze |
2 |
: |
0 |
10 miejsce w II lidze |
7,05 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
Artus Żory |
|
8,05 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
3 |
: |
0 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
14,05 |
Artus Żory |
0 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
15,05 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
0 |
: |
3 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
|
2 miejsce w I lidze |
2 |
: |
0 |
3 miejsce w I lidze |
|
|
8 miejsce w II lidze |
1 |
: |
2 |
9 miejsce w II lidze |
8,05 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
2 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
5,05 |
Żernica II Team |
1 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
11,05 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
13,05 |
Strzelec Gorzyczki |
0 |
: |
3 |
Żernica II Team |
o miejsca 5 - 8 |
|
19,05 |
Żernica II Team |
2 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
|
5 miejsce w I lidze |
1 |
: |
2 |
8 miejsce w I lidze |
|
o miejsca 21 - 24 |
6,05 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Leon Internet Rybnik |
|
|
1 miejsce w III lidze |
2 |
: |
0 |
4 miejsce w III lidze |
18,05 |
Leon Internet Rybnik |
3 |
: |
1 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
7,05 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
3 |
: |
0 |
Impacto LKS Chałupki |
20,05 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
0 |
: |
3 |
Leon Internet Rybnik |
|
15,05 |
Impacto LKS Chałupki |
2 |
: |
3 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
|
6 miejsce w I lidze |
2 |
: |
1 |
7 miejsce w I lidze |
|
|
2 miejsce w III lidze |
1 |
: |
2 |
3 miejsce w III lidze |
6,05 |
Jar-Trans Fox Pszów |
0 |
: |
3 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
7,05 |
Baterex Nędza |
3 |
: |
1 |
Rafbol Żernica |
15,05 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
2 |
: |
3 |
Jar-Trans Fox Pszów |
|
13,05 |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
2 |
Baterex Nędza |
20,05 |
Jar-Trans Fox Pszów |
3 |
: |
2 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
21,05 |
Baterex Nędza |
0 |
: |
3 |
Rafbol Żernica |
o miejsca 9 - 12 |
|
o miejsca 25 - 28 |
|
2 miejsce w II lidze |
1 |
: |
2 |
9 miejsce w I lidze |
|
|
5 miejsce w III lidze |
2 |
: |
0 |
8 miejsce w III lidze |
5,05 |
Albion Team |
3 |
: |
2 |
Pizzeria Kiler |
|
6,05 |
Śląskie Centrum Rybnik |
3 |
: |
2 |
Catering Parys Rydułtowy |
15,05 |
Pizzeria Kiler |
3 |
: |
0 |
Albion Team |
|
14,05 |
Catering Parys Rydułtowy |
2 |
: |
3 |
Śląskie Centrum Rybnik |
22,05 |
Pizzeria Kiler |
3 |
: |
2 |
Albion Team |
|
|
6 miejsce w III lidze |
2 |
: |
0 |
7 miejsce w III lidze |
|
10 miejsce w I lidze |
2 |
: |
0 |
1 miejsce w II lidze |
|
4,05 |
Olimpia Kamień |
3 |
: |
0 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
8,05 |
SKA Joker Rybnik |
3 |
: |
2 |
Lumen Golejów |
|
14,05 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
0 |
: |
3 |
Olimpia Kamień |
15,05 |
Lumen Golejów |
2 |
: |
3 |
SKA Joker Rybnik |
|
|
|
|
|
|
o
miejsca 13 - 16 |
|
|
|
|
3 miejsce w II lidze |
1 |
: |
2 |
6 miejsce w II lidze |
|
|
4,05 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
1 |
Geomost Wodzisław |
|
|
14,05 |
Geomost Wodzisław |
3 |
: |
2 |
Top Ten Rybnik |
|
|
18,05 |
Top Ten Rybnik |
1 |
: |
3 |
Geomost Wodzisław |
|
|
|
4 miejsce w II lidze |
2 |
: |
0 |
5 miejsce w II lidze |
|
|
5,05 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
0 |
Edytor Team |
|
|
15,05 |
Edytor Team |
1 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyniki na dzień 29-04-2009 r. runda zasadnicza |
|
I liga |
|
|
|
|
|
II liga |
|
|
|
1.12 |
Leon Internet Rybnik |
2 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
2.12 |
Jedynka Jankowice |
0 |
: |
3 |
Albion Team |
1.12 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
3 |
: |
1 |
Pizzeria Kiler |
|
2.12 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
1 |
: |
3 |
Geomost Wodzisław |
2.12 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Jar-Trans Fox Pszów |
|
3.12 |
Strzelec Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
3.12 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
SKA Joker Rybnik |
|
5.12 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
1 |
: |
3 |
Lumen Golejów |
5.12 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
1 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
16.01 |
Edytor Team |
3 |
: |
2 |
Żernica II Team |
8.12 |
SKA Joker Rybnik |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
9.12 |
Żernica II Team |
3 |
: |
1 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
12.12 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
1 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
11.12 |
Geomost Wodzisław |
3 |
: |
1 |
Jedynka Jankowice |
15.12 |
Leon Internet Rybnik |
3 |
: |
1 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
11.12 |
Albion Team |
1 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
17.12 |
Jar-Trans Fox Pszów |
3 |
: |
0 |
Pizzeria Kiler |
|
12.12 |
Lumen Golejów |
3 |
: |
1 |
Edytor Team |
14.01 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
Artus Żory |
|
12.12 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
3 |
: |
1 |
Strzelec Gorzyczki |
10.12 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
1 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
16.12 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
1 |
Żernica II Team |
15.12 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
3 |
: |
0 |
Jar-Trans Fox Pszów |
|
18.12 |
Geomost Wodzisław |
3 |
: |
2 |
Top Ten Rybnik |
19.12 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
1 |
Leon Internet Rybnik |
|
19.12 |
Lumen Golejów |
3 |
: |
0 |
Strzelec Gorzyczki |
19.12 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
3 |
: |
0 |
SKA Joker Rybnik |
|
23.12 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
1 |
: |
3 |
Edytor Team |
23.02 |
Pizzeria Kiler |
1 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
26.02 |
Albion Team |
3 |
: |
1 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
5.01 |
Leon Internet Rybnik |
0 |
: |
3 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
14.04 |
Żernica II Team |
0 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
6.01 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
15.04 |
Strzelec Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
Albion Team |
7.01 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Pizzeria Kiler |
|
W |
Lumen Golejów |
3 |
: |
0 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
8.01 |
Artus Żory |
3 |
: |
1 |
Jar-Trans Fox Pszów |
|
9.01 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
0 |
: |
3 |
Geomost Wodzisław |
8.01 |
SKA Joker Rybnik |
0 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
9.01 |
Edytor Team |
2 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
12.01 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
3 |
: |
0 |
Artus Żory |
|
12.01 |
Top Ten Rybnik |
2 |
: |
3 |
Edytor Team |
16.02 |
SKA Joker Rybnik |
1 |
: |
3 |
Leon Internet Rybnik |
|
13.01 |
Żernica II Team |
3 |
: |
1 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
14.01 |
Jar-Trans Fox Pszów |
0 |
: |
3 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
20.01 |
Jedynka Jankowice |
2 |
: |
3 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
16.01 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
0 |
Pizzeria Kiler |
|
13.01 |
Albion Team |
2 |
: |
3 |
Lumen Golejów |
16.01 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
0 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
15.01 |
Geomost Wodzisław |
3 |
: |
2 |
Strzelec Gorzyczki |
20.01 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
SKA Joker Rybnik |
|
16.01 |
Lumen Golejów |
3 |
: |
0 |
Jedynka Jankowice |
21.01 |
Jar-Trans Fox Pszów |
1 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
21.01 |
Strzelec Gorzyczki |
2 |
: |
3 |
Żernica II Team |
21.01 |
Pizzeria Kiler |
3 |
: |
1 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
W |
Geomost Wodzisław |
0 |
: |
3 |
Albion Team |
21.01 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
2 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
23.01 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
1 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
13.02 |
Leon Internet Rybnik |
3 |
: |
1 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
23.01 |
Edytor Team |
1 |
: |
3 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
9.02 |
Leon Internet Rybnik |
1 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
9.02 |
Top Ten Rybnik |
2 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
23.02 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
3 |
: |
1 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
10.02 |
Żernica II Team |
1 |
: |
3 |
Albion Team |
7.04 |
SKA Joker Rybnik |
3 |
: |
1 |
Pizzeria Kiler |
|
12.02 |
Geomost Wodzisław |
0 |
: |
3 |
Lumen Golejów |
12.02 |
Artus Żory |
2 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
13.02 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
0 |
: |
3 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
13.02 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
3 |
: |
0 |
Jar-Trans Fox Pszów |
|
13.02 |
Edytor Team |
3 |
: |
1 |
Strzelec Gorzyczki |
17.02 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
0 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
17.02 |
Albion Team |
3 |
: |
0 |
Edytor Team |
18.02 |
Jar-Trans Fox Pszów |
3 |
: |
1 |
SKA Joker Rybnik |
|
W |
Geomost Wodzisław |
3 |
: |
0 |
Żernica II Team |
20.02 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
0 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
20.02 |
Lumen Golejów |
2 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
20.02 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
2 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
20.02 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
3 |
: |
1 |
Strzelec Gorzyczki |
20.02 |
Pizzeria Kiler |
2 |
: |
3 |
Leon Internet Rybnik |
|
20.02 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
25.02 |
Jar-Trans Fox Pszów |
1 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
23.02 |
Top Ten Rybnik |
0 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
26.02 |
SKA Joker Rybnik |
3 |
: |
1 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
24.02 |
Żernica II Team |
2 |
: |
3 |
Edytor Team |
26.02 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
Leon Internet Rybnik |
|
24.02 |
Albion Team |
3 |
: |
1 |
Jedynka Jankowice |
27.02 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
24.02 |
Lumen Golejów |
3 |
: |
1 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
27.02 |
Pizzeria Kiler |
0 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
26.02 |
Geomost Wodzisław |
1 |
: |
3 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
2.03 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
3 |
: |
1 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
2.03 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
2 |
Albion Team |
16.03 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
3 |
: |
1 |
Leon Internet Rybnik |
|
3.03 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
1 |
Geomost Wodzisław |
5.03 |
Artus Żory |
1 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
4.03 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
1 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
6.03 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
0 |
SKA Joker Rybnik |
|
6.03 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
3 |
: |
0 |
Żernica II Team |
6.03 |
Pizzeria Kiler |
0 |
: |
3 |
Jar-Trans Fox Pszów |
|
6.03 |
Edytor Team |
0 |
: |
3 |
Lumen Golejów |
9.03 |
Leon Internet Rybnik |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
9.03 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
1 |
Geomost Wodzisław |
10.03 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
10.03 |
Żernica II Team |
3 |
: |
1 |
Jedynka Jankowice |
11.03 |
Jar-Trans Fox Pszów |
2 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
11.03 |
Strzelec Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
Lumen Golejów |
12.03 |
SKA Joker Rybnik |
3 |
: |
2 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
13.03 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
0 |
: |
3 |
Albion Team |
16.03 |
Artus Żory |
3 |
: |
1 |
Pizzeria Kiler |
|
13.03 |
Edytor Team |
3 |
: |
1 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
16.03 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
2 |
: |
3 |
SKA Joker Rybnik |
|
16.03 |
Top Ten Rybnik |
2 |
: |
3 |
Żernica II Team |
18.03 |
Jar-Trans Fox Pszów |
2 |
: |
3 |
Artus Żory |
|
17.03 |
Jedynka Jankowice |
0 |
: |
3 |
Edytor Team |
20.03 |
Jedynka Jankowice II |
2 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
15.04 |
Albion Team |
3 |
: |
2 |
Strzelec Gorzyczki |
24.04 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
3 |
: |
1 |
Leon Internet Rybnik |
|
19.03 |
Geomost Wodzisław |
2 |
: |
3 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
20.03 |
Pizzeria Kiler |
0 |
: |
3 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
20.03 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
1 |
: |
3 |
Lumen Golejów |
24.03 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
25.03 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
0 |
Geomost Wodzisław |
15.04 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
0 |
: |
3 |
Jar-Trans Fox Pszów |
|
27.03 |
Lumen Golejów |
3 |
: |
2 |
Albion Team |
24.03 |
SKA Joker Rybnik |
0 |
: |
3 |
Leon Internet Rybnik |
|
27.03 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
3 |
: |
1 |
Jedynka Jankowice |
26.03 |
Artus Żory |
1 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
27.03 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
3 |
: |
2 |
Żernica II Team |
27.03 |
Pizzeria Kiler |
1 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
27.03 |
Edytor Team |
3 |
: |
0 |
Top Ten Rybnik |
30.03 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
3 |
: |
0 |
Leon Internet Rybnik |
|
30.03 |
Top Ten Rybnik |
2 |
: |
3 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
2.04 |
SKA Joker Rybnik |
1 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
31.03 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
1 |
Lumen Golejów |
2.04 |
Artus Żory |
2 |
: |
3 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
31.03 |
Żernica II Team |
2 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
3.04 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
0 |
Jar-Trans Fox Pszów |
|
31.03 |
Albion Team |
3 |
: |
1 |
Geomost Wodzisław |
3.04 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
1 |
: |
3 |
Pizzeria Kiler |
|
3.04 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
3 |
: |
1 |
Edytor Team |
8.04 |
Jar-Trans Fox Pszów |
0 |
: |
3 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
7.04 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
1 |
Top Ten Rybnik |
8.04 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
0 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
7.04 |
Albion Team |
3 |
: |
1 |
Żernica II Team |
9.04 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Leon Internet Rybnik |
|
8.04 |
Strzelec Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
Edytor Team |
17.04 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
0 |
Artus Żory |
|
24.04 |
Lumen Golejów |
3 |
: |
0 |
Geomost Wodzisław |
17.04 |
Pizzeria Kiler |
3 |
: |
0 |
SKA Joker Rybnik |
|
17.04 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
3 |
: |
0 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
20.04 |
Leon Internet Rybnik |
0 |
: |
3 |
Pizzeria Kiler |
|
20.04 |
Top Ten Rybnik |
0 |
: |
3 |
Lumen Golejów |
20.04 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
1 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
28.04 |
Żernica II Team |
2 |
: |
3 |
Geomost Wodzisław |
20.04 |
Artus Żory |
1 |
: |
3 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
24.04 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
0 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
22.04 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
3 |
: |
2 |
Jedynka Jankowice II |
|
22.04 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
2 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
24.04 |
SKA Joker Rybnik |
1 |
: |
3 |
Jar-Trans Fox Pszów |
|
24.04 |
Edytor Team |
1 |
: |
3 |
Albion Team |
|
III liga |
|
|
|
|
|
III liga |
|
|
|
3.12 |
Rafbol Żernica |
1 |
: |
3 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
|
23.02 |
Olimpia Kamień |
0 |
: |
3 |
Baterex Nędza |
4.12 |
Baterex Nędza |
3 |
: |
1 |
Olimpia Kamień |
|
25.02 |
Śląskie Centrum Rybnik |
3 |
: |
2 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
4.12 |
Catering Parys Rydułtowy |
2 |
: |
3 |
Impacto LKS Chałupki |
|
26.02 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
1 |
: |
3 |
Rafbol Żernica |
4.12 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
0 |
: |
3 |
Śląskie Centrum Rybnik |
|
27.02 |
Impacto LKS Chałupki |
3 |
: |
0 |
Catering Parys Rydułtowy |
8.12 |
Olimpia Kamień |
3 |
: |
1 |
Śląskie Centrum Rybnik |
|
29.04 |
Śląskie Centrum Rybnik |
3 |
: |
0 |
Olimpia Kamień |
10.12 |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
2 |
Catering Parys Rydułtowy |
|
5.03 |
Catering Parys Rydułtowy |
1 |
: |
3 |
Rafbol Żernica |
11.12 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
3 |
: |
1 |
KS94 Rachowice |
|
5.03 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
1 |
: |
3 |
Impacto LKS Chałupki |
12.12 |
Impacto LKS Chałupki |
1 |
: |
3 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
|
7.03 |
KS94 Rachowice |
1 |
: |
3 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
15.12 |
Olimpia Kamień |
2 |
: |
3 |
Impacto LKS Chałupki |
|
12.03 |
Catering Parys Rydułtowy |
2 |
: |
3 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
18.12 |
Baterex Nędza |
3 |
: |
2 |
KS94 Rachowice |
|
13.03 |
Impacto LKS Chałupki |
3 |
: |
1 |
Olimpia Kamień |
18.12 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
3 |
: |
0 |
Catering Parys Rydułtowy |
|
18.04 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Baterex Nędza |
18.12 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
3 |
: |
2 |
Rafbol Żernica |
|
8.04 |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
0 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
7.01 |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
2 |
Olimpia Kamień |
|
16.03 |
Olimpia Kamień |
0 |
: |
3 |
Rafbol Żernica |
7.01 |
Śląskie Centrum Rybnik |
3 |
: |
2 |
KS94 Rachowice |
|
19.03 |
Baterex Nędza |
1 |
: |
3 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
8.01 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
3 |
: |
2 |
Baterex Nędza |
|
19.03 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
3 |
: |
1 |
Catering Parys Rydułtowy |
8.01 |
Catering Parys Rydułtowy |
3 |
: |
2 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
|
21.03 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Śląskie Centrum Rybnik |
12.01 |
Olimpia Kamień |
3 |
: |
2 |
Catering Parys Rydułtowy |
|
25.03 |
Śląskie Centrum Rybnik |
2 |
: |
3 |
Baterex Nędza |
15.01 |
Baterex Nędza |
0 |
: |
3 |
Śląskie Centrum Rybnik |
|
W |
Catering Parys Rydułtowy |
0 |
: |
3 |
Olimpia Kamień |
15.01 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
3 |
: |
1 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
|
26.03 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
1 |
: |
3 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
16.01 |
Impacto LKS Chałupki |
3 |
: |
0 |
KS94 Rachowice |
|
28.03 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Impacto LKS Chałupki |
21.01 |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
1 |
KS94 Rachowice |
|
30.03 |
Olimpia Kamień |
0 |
: |
3 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
22.01 |
Baterex Nędza |
3 |
: |
1 |
Impacto LKS Chałupki |
|
1.04 |
Rafbol Żernica |
1 |
: |
3 |
Baterex Nędza |
22.01 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
3 |
: |
2 |
Śląskie Centrum Rybnik |
|
1.04 |
Śląskie Centrum Rybnik |
3 |
: |
0 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
12.02 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
2 |
: |
3 |
Olimpia Kamień |
|
3.04 |
Impacto LKS Chałupki |
1 |
: |
3 |
Baterex Nędza |
9.02 |
Olimpia Kamień |
1 |
: |
3 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
|
4.04 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Rafbol Żernica |
2.03 |
Baterex Nędza |
3 |
: |
1 |
Rafbol Żernica |
|
8.04 |
Śląskie Centrum Rybnik |
3 |
: |
2 |
Impacto LKS Chałupki |
13.02 |
Impacto LKS Chałupki |
2 |
: |
3 |
Śląskie Centrum Rybnik |
|
16.04 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
2 |
: |
3 |
Olimpia Kamień |
14.02 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Catering Parys Rydułtowy |
|
W |
Catering Parys Rydułtowy |
3 |
: |
0 |
KS94 Rachowice |
18.03 |
Śląskie Centrum Rybnik |
0 |
: |
3 |
Rafbol Żernica |
|
W |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
0 |
Śląskie Centrum Rybnik |
19.02 |
Baterex Nędza |
3 |
: |
1 |
Catering Parys Rydułtowy |
|
23.04 |
Catering Parys Rydułtowy |
3 |
: |
1 |
Baterex Nędza |
19.02 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
2 |
: |
3 |
Impacto LKS Chałupki |
|
22.04 |
Impacto LKS Chałupki |
3 |
: |
2 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
12.03 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
3 |
: |
1 |
KS94 Rachowice |
|
W |
KS94 Rachowice |
3 |
: |
0 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
|
|
|
Wyniki na dzień 22-11-2008 r. runda eliminacyjna |
|
grupa A |
|
|
|
|
|
grupa B |
|
|
|
19.09 |
Impacto LKS Chałupki |
0 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
17.09 |
Śląskie Centrum Rybnik |
1 |
: |
3 |
Leon Internet Rybnik |
19.09 |
Pizzeria Kiler |
3 |
: |
0 |
Rafbol Żernica |
|
17.09 |
Jar-Trans Fox Pszów |
3 |
: |
0 |
Catering Parys Rydułtowy |
19.09 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
1 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
17.09 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
2 |
Jedynka Jankowice |
24.09 |
Rafbol Żernica |
0 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
23.09 |
Jedynka Jankowice |
0 |
: |
3 |
Jar-Trans Fox Pszów |
26.09 |
Impacto LKS Chałupki |
2 |
: |
3 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
|
24.09 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
1 |
Śląskie Centrum Rybnik |
26.09 |
Pizzeria Kiler |
3 |
: |
0 |
Top Ten Rybnik |
|
25.09 |
Catering Parys Rydułtowy |
0 |
: |
3 |
Leon Internet Rybnik |
30.09 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Impacto LKS Chałupki |
|
29.09 |
Leon Internet Rybnik |
0 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
1.10 |
Rafbol Żernica |
0 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
1.10 |
Śląskie Centrum Rybnik |
1 |
: |
3 |
Jar-Trans Fox Pszów |
3.10 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
0 |
: |
3 |
Pizzeria Kiler |
|
2.10 |
Catering Parys Rydułtowy |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
7.10 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Top Ten Rybnik |
|
7.10 |
Jedynka Jankowice |
1 |
: |
3 |
Leon Internet Rybnik |
8.10 |
Rafbol Żernica |
1 |
: |
3 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
|
8.10 |
Jar-Trans Fox Pszów |
3 |
: |
0 |
Strzelec Gorzyczki |
10.10 |
Pizzeria Kiler |
3 |
: |
0 |
Impacto LKS Chałupki |
|
8.10 |
Śląskie Centrum Rybnik |
3 |
: |
1 |
Catering Parys Rydułtowy |
17.10 |
Impacto LKS Chałupki |
3 |
: |
1 |
Rafbol Żernica |
|
31.10 |
Leon Internet Rybnik |
1 |
: |
3 |
Jar-Trans Fox Pszów |
17.10 |
Pizzeria Kiler |
0 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
14.10 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
1 |
Śląskie Centrum Rybnik |
17.10 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
2 |
: |
3 |
Top Ten Rybnik |
|
16.10 |
Catering Parys Rydułtowy |
1 |
: |
3 |
Strzelec Gorzyczki |
20.10 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
2 |
Pizzeria Kiler |
|
20.10 |
Leon Internet Rybnik |
3 |
: |
1 |
Śląskie Centrum Rybnik |
21.10 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
Rafbol Żernica |
|
21.10 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
1 |
Strzelec Gorzyczki |
24.10 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
3 |
: |
1 |
Impacto LKS Chałupki |
|
23.10 |
Catering Parys Rydułtowy |
0 |
: |
3 |
Jar-Trans Fox Pszów |
27.10 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
1 |
Impacto LKS Chałupki |
|
27.10 |
Leon Internet Rybnik |
3 |
: |
0 |
Catering Parys Rydułtowy |
28.10 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
0 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
|
29.10 |
Jar-Trans Fox Pszów |
3 |
: |
1 |
Jedynka Jankowice |
29.10 |
Rafbol Żernica |
0 |
: |
3 |
Pizzeria Kiler |
|
29.10 |
Śląskie Centrum Rybnik |
3 |
: |
1 |
Strzelec Gorzyczki |
3.11 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
0 |
Rafbol Żernica |
|
4.11 |
Jedynka Jankowice |
3 |
: |
1 |
Catering Parys Rydułtowy |
7.11 |
Impacto LKS Chałupki |
0 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
5.11 |
Jar-Trans Fox Pszów |
3 |
: |
0 |
Śląskie Centrum Rybnik |
7.11 |
Pizzeria Kiler |
3 |
: |
0 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
|
5.11 |
Strzelec Gorzyczki |
1 |
: |
3 |
Leon Internet Rybnik |
14.11 |
Impacto LKS Chałupki |
0 |
: |
3 |
Pizzeria Kiler |
|
10.11 |
Leon Internet Rybnik |
3 |
: |
0 |
Jedynka Jankowice |
14.11 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
3 |
: |
1 |
Rafbol Żernica |
|
12.11 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
0 |
Jar-Trans Fox Pszów |
17.11 |
Top Ten Rybnik |
3 |
: |
2 |
SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka |
|
13.11 |
Catering Parys Rydułtowy |
3 |
: |
1 |
Śląskie Centrum Rybnik |
19.11 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
3 |
: |
1 |
Pizzeria Kiler |
|
19.11 |
Jar-Trans Fox Pszów |
3 |
: |
0 |
Leon Internet Rybnik |
19.11 |
Rafbol Żernica |
3 |
: |
2 |
Impacto LKS Chałupki |
|
19.11 |
Śląskie Centrum Rybnik |
1 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice |
20.11 |
Top Ten Rybnik |
2 |
: |
3 |
Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój |
|
19.11 |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
: |
0 |
Catering Parys Rydułtowy |
|
grupa C |
|
|
|
|
|
grupa D |
|
|
|
15.09 |
Olimpia Kamień |
0 |
: |
3 |
Geomost Wodzisław |
|
18.09 |
Baterex Nędza |
0 |
: |
3 |
SKA Joker Rybnik |
19.09 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
3 |
: |
0 |
Edytor Team |
|
18.09 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
18.10 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
19.09 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
0 |
: |
3 |
Albion Team |
25.09 |
Geomost Wodzisław |
1 |
: |
3 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
25.09 |
Baterex Nędza |
3 |
: |
1 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
26.09 |
Edytor Team |
0 |
: |
3 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
25.09 |
SKA Joker Rybnik |
3 |
: |
1 |
Albion Team |
27.09 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Olimpia Kamień |
|
25.09 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
2.10 |
Geomost Wodzisław |
1 |
: |
3 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
2.10 |
Artus Żory |
3 |
: |
0 |
Baterex Nędza |
3.10 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
3 |
: |
0 |
Olimpia Kamień |
|
2.10 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
1 |
: |
3 |
Albion Team |
3.10 |
Edytor Team |
3 |
: |
0 |
KS94 Rachowice |
|
3.10 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
2 |
: |
3 |
SKA Joker Rybnik |
6.10 |
Olimpia Kamień |
1 |
: |
3 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
6.10 |
SKA Joker Rybnik |
0 |
: |
3 |
Artus Żory |
10.10 |
Edytor Team |
0 |
: |
3 |
Geomost Wodzisław |
|
7.10 |
Albion Team |
3 |
: |
0 |
Baterex Nędza |
11.10 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
9.10 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
1 |
: |
3 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
20.10 |
Olimpia Kamień |
2 |
: |
3 |
Edytor Team |
|
27.10 |
SKA Joker Rybnik |
3 |
: |
0 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
15.10 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
14.10 |
Albion Team |
1 |
: |
3 |
Artus Żory |
16.10 |
Geomost Wodzisław |
3 |
: |
0 |
KS94 Rachowice |
|
16.10 |
Baterex Nędza |
1 |
: |
3 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
22.10 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
KS94 Rachowice |
|
21.10 |
Albion Team |
3 |
: |
2 |
SKA Joker Rybnik |
23.10 |
Geomost Wodzisław |
3 |
: |
1 |
Olimpia Kamień |
|
23.10 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
3 |
: |
1 |
Baterex Nędza |
24.10 |
Edytor Team |
0 |
: |
3 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
24.10 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
0 |
: |
3 |
Artus Żory |
29.10 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Edytor Team |
|
30.10 |
Baterex Nędza |
1 |
: |
3 |
Albion Team |
31.10 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
3 |
: |
0 |
Geomost Wodzisław |
|
30.10 |
Artus Żory |
3 |
: |
1 |
SKA Joker Rybnik |
5.11 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
3 |
: |
0 |
Olimpia Kamień |
|
3.11 |
SKA Joker Rybnik |
3 |
: |
0 |
Baterex Nędza |
6.11 |
Geomost Wodzisław |
3 |
: |
1 |
Edytor Team |
|
4.11 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
1 |
: |
3 |
Albion Team |
W |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
3 |
: |
0 |
KS94 Rachowice |
|
6.11 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
0 |
: |
3 |
Artus Żory |
10.11 |
Olimpia Kamień |
0 |
: |
3 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
|
13.11 |
Artus Żory |
3 |
: |
1 |
Albion Team |
12.11 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
2 |
: |
3 |
Geomost Wodzisław |
|
13.11 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
0 |
: |
3 |
SKA Joker Rybnik |
15.11 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Edytor Team |
|
14.11 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
3 |
: |
2 |
Baterex Nędza |
17.11 |
Olimpia Kamień |
3 |
: |
1 |
KS94 Rachowice |
|
17.11 |
SKA Joker Rybnik |
3 |
: |
0 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
21.11 |
Rybnik Piaski-Hotel Politański |
3 |
: |
2 |
Lasel-Beer Team Rybnik |
|
18.11 |
Albion Team |
3 |
: |
1 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
21.11 |
Edytor Team |
3 |
: |
2 |
Olimpia Kamień |
|
20.11 |
Baterex Nędza |
0 |
: |
3 |
Artus Żory |
22.11 |
KS94 Rachowice |
0 |
: |
3 |
Geomost Wodzisław |
|
21.11 |
OKIS Gaszowice-Nieszporek.motocykle |
3 |
: |
0 |
Albion Team Original-Gramy dla Kuby |
|
grupa E |
|
|
|
|
|
16.09 |
Żernica II Team |
3 |
: |
1 |
Lumen Golejów |
|
|
19.09 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
0 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
|
|
23.09 |
Lumen Golejów |
1 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
|
25.09 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
0 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
|
29.09 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
3 |
: |
0 |
Żernica II Team |
|
|
2.10 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
0 |
: |
3 |
Lumen Golejów |
|
|
6.10 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
3 |
: |
0 |
Lumen Golejów |
|
|
7.10 |
Żernica II Team |
0 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
|
13.10 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
2 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
|
14.10 |
Żernica II Team |
3 |
: |
0 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
|
|
23.10 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
1 |
: |
3 |
Jedynka Jankowice II |
|
|
24.10 |
Lumen Golejów |
3 |
: |
1 |
Żernica II Team |
|
|
27.10 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
3 |
: |
0 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
|
|
4.11 |
Żernica II Team |
0 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
|
7.11 |
Lumen Golejów |
3 |
: |
1 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
|
|
14.11 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
0 |
Żernica II Team |
|
|
14.11 |
Lumen Golejów |
0 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
|
18.11 |
Jedynka Jankowice II |
3 |
: |
1 |
Lumen Golejów |
|
|
20.11 |
Dach Decker-Budohen Wilcza |
0 |
: |
3 |
Żernica II Team |
|
|
21.11 |
Jedynka Jankowice II |
1 |
: |
3 |
Soraya-Tomex Brenna-TKKF Pawłowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|