AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ ATLAS TOURS

1% swojego podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym można przekazać do wybranego stowarzyszenia, które uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego

W imieniu zawodników grających w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Atlas Tours proponuję by tym stowarzyszeniem było Towarzystwo Sportowe VOLLEY (liga amatorska jest sekcją TS Volley)

Wystarczy w celu szczegółowym wpisać „liga amatorska”

Nasza liga gra już od osiemnastu lat i jest to jedna z największych tego typu lig w Polsce. W rozgrywkach Ligi biorą udział 24 drużyny (z ośmiu powiatów), w ramach pierwszej i drugiej ligi, tj. ponad 360 zawodników.

Prawdziwym świętem siatkówki są turnieje finałowe, gdzie spotykają się wszystkie ekipy i gdzie zostaną rozegrane decydujące mecze. Tego dnia na hali oprócz licznego grona kibiców spotkają się wszyscy uczestnicy Ligi.

Najbliższy taki turniej zostanie rozegrany w sobotę 20 maja w Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Rybniku przy ul. Grunwaldzkiej nr 18.

Wszystkie pozyskane środki finansowe przeznaczamy właśnie na organizację Turniejów Finałowych Ligi.

 

Jeżeli chcesz przekazać 1% podatku na ligę amatorską, w zeznaniu podatkowym PIT należy wypełnić rubryki w następujący sposób:

  • Numer KRS: 0000241470
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą podatnik chce przekazać, nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego
  • Cel szczegółowy 1%: liga amatorska

 

Dzięki Waszej aktywności udało się pozyskać 5356 zł za rok 2015 

 

Powrót