tabele na dzień 30 kwietnia 2007 - koniec rundy zasadniczej |
|
I liga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
punkty |
|
sety |
|
mecze |
|
|
|
|
|
|
1. |
Świerklany Żywiec Zdrój |
45 |
47 |
- 11 |
36 |
16 |
2. |
Beer Team Rybnik |
36 |
42 |
- 20 |
22 |
16 |
3. |
Domel Rybnik |
35 |
41 |
- 24 |
17 |
16 |
4. |
Tomex Brenna |
26 |
35 |
- 30 |
5 |
16 |
5. |
Artus Żory |
20 |
28 |
- 34 |
-6 |
16 |
6. |
Leon Internet Radlin |
20 |
28 |
- 36 |
-8 |
16 |
7. |
Light & House Rybnik Piaski |
16 |
25 |
- 38 |
-13 |
16 |
8. |
Albion Team Rybnik |
15 |
22 |
- 38 |
-16 |
16 |
9. |
Beer Team II Rybnik |
2 |
8 |
- 45 |
-37 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
II liga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
punkty |
|
sety |
|
mecze |
|
|
|
|
|
|
1. |
Fox Pszów |
31 |
38 |
- 21 |
17 |
14 |
2. |
UKS Czuchów |
28 |
35 |
- 20 |
15 |
14 |
3. |
ANT Szkoła Języków Obcych |
26 |
34 |
- 26 |
8 |
14 |
4. |
Top Ten Rybnik |
26 |
32 |
- 24 |
8 |
14 |
5. |
Salus International |
24 |
31 |
- 25 |
6 |
14 |
6. |
AZS Rydułtowy |
12 |
21 |
- 35 |
-14 |
14 |
7. |
Rafbol Żernica |
10 |
17 |
- 30 |
-13 |
14 |
8. |
Dwunastka Rybnik |
9 |
17 |
- 38 |
-21 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
III liga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
punkty |
|
sety |
|
mecze |
|
|
|
|
|
|
1. |
Team Golejów |
36 |
40 |
- 17 |
23 |
14 |
2. |
Jedynka Jankowice |
32 |
38 |
- 18 |
20 |
14 |
3. |
Kamień Rzędówka |
29 |
33 |
- 20 |
13 |
14 |
4. |
Strzelec Gorzyczki |
25 |
33 |
- 27 |
6 |
14 |
5. |
Power Team Wilcza |
19 |
27 |
- 29 |
-2 |
14 |
6. |
Żernica II Team |
15 |
23 |
- 32 |
-9 |
14 |
7. |
LKS Zabełków Dream Team |
10 |
18 |
- 34 |
-16 |
14 |
8. |
Young Team |
-2 |
5 |
- 42 |
-37 |
14 |
|
|
|
|
|
|
tabele na dzień 21 grudnia 2006 - 14 termin - koniec eliminacji |
|
grupa A |
|
|
|
|
|
|
|
punkty |
|
sety |
|
mecze |
|
|
|
|
|
|
1. |
Domel Rybnik |
34 |
36 |
- 6 |
30 |
12 |
2. |
Leon Internet Radlin |
26 |
29 |
- 15 |
14 |
12 |
3. |
Albion Team Rybnik |
24 |
27 |
- 17 |
10 |
12 |
4. |
Salus International |
22 |
26 |
- 20 |
6 |
12 |
5. |
Dwunastka Rybnik |
11 |
15 |
- 29 |
-14 |
12 |
6. |
Team Golejów |
5 |
11 |
- 34 |
-23 |
12 |
7. |
Strzelec Gorzyczki |
3 |
12 |
- 35 |
-23 |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
grupa B |
|
|
|
|
|
|
|
punkty |
|
sety |
|
mecze |
|
|
|
|
|
|
1. |
Beer Team Rybnik |
27 |
29 |
- 6 |
23 |
10 |
2. |
Artus Żory |
25 |
27 |
- 9 |
18 |
10 |
3. |
Fox Pszów |
21 |
21 |
- 12 |
9 |
10 |
4. |
AZS Rydułtowy |
11 |
16 |
- 21 |
-5 |
10 |
5. |
Kamień Rzędówka |
7 |
9 |
- 25 |
-16 |
10 |
5. |
Young Team |
-1 |
1 |
- 30 |
-29 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
grupa C |
|
|
|
|
|
|
|
punkty |
|
sety |
|
mecze |
|
|
|
|
|
|
1. |
Świerklany Żywiec Zdrój |
30 |
30 |
- 2 |
28 |
10 |
2. |
TKKF Piaski |
23 |
24 |
- 10 |
14 |
10 |
3. |
ANT Szkoła Języków Obcych |
15 |
17 |
- 19 |
-2 |
10 |
4. |
UKS Czuchów |
12 |
17 |
- 19 |
-2 |
10 |
5. |
Power Team Wilcza |
5 |
7 |
- 26 |
-19 |
10 |
6. |
LKS Zabełków Dream Team |
4 |
8 |
- 27 |
-19 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
grupa D |
|
|
|
|
|
|
|
punkty |
|
sety |
|
mecze |
|
|
|
|
|
|
1. |
Tomex Brenna |
30 |
30 |
- 1 |
29 |
10 |
2. |
Beer Team II Rybnik |
20 |
22 |
- 15 |
7 |
10 |
3. |
Top Ten Rybnik |
18 |
23 |
- 17 |
6 |
10 |
4. |
Rafbol Żernica |
10 |
14 |
- 24 |
-10 |
10 |
5. |
Jedynka Jankowice |
7 |
10 |
- 25 |
-15 |
10 |
6. |
Żernica II Team |
4 |
12 |
- 29 |
-17 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|