1. W dniu 26 września wpłynęła do rady ligi skarga drużyny Jar-Trans Fox Pszów na niesportowe zachowanie w trakcie meczu Wojciecha Musiolika zawodnika Jedynki Jankowice II.

Rada ligi postanawia udzielić upomnienia ww. zawodnikowi a jednocześnie zobowiązuje go do zamieszczenia przeprosin na forum ligowym w stosunku do sędziego meczu i drużyny przeciwnej.

 

2. Rada ligi wybrała swojego przewodniczącego, do którego bezpośrednio należy kierować wnioski i protesty, został nim Marek Marchel.

 

3. Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami na zebraniu szefów drużyn do końca września należy przesłać aktualne zdjęcie drużyny (wraz z opisem) tylko w wersji jpg – zdjęcie musi być aktualizowane, jeżeli następują zmiany w składzie. W meczu może wystąpić tylko zawodnik, którego aktualne zdjęcie jest umieszczone w zakładce danej drużyny na stronie internetowej Ligi. Proponujemy by drużyny odeszły od zwyczaju robienia zdjęć grupowych a w zamian sporządzały składankę zdjęć portretowych z podpisami gdyż takie „tablo” łatwiej będzie aktualizować dokładając kolejne zdjęcia.

 

Rada Ligi